اعمال محدودیت‌های ترافیکی در فرودگاه همدان برای تسهیل درتردد حجاج
اعمال محدودیت‌های ترافیکی در فرودگاه همدان برای تسهیل درتردد حجاج

مدیر فرودگاه همدان بابیان اینکه نخستین پرواز حجاج فردا وارد فرودگاه همدان می شود، گفت: محدودیت های ترافیکی داخل فرودگاه برای تسهیل در رفت و آمد حجاج اجرا می شود.

به گزارش غرب ایران ؛ مدیر فرودگاه همدان بابیان اینکه نخستین پرواز حجاج فردا وارد فرودگاه همدان می شود، گفت: محدودیت های ترافیکی داخل فرودگاه برای تسهیل در رفت و آمد حجاج اجرا می شود.

سهراب کلوندی در جلسه هماهنگی پروازهای برگشت به فرودگاه بین المللی همدان که با حضور کارکنان، یگانها و واحدهای عملیاتی دخیل در امور حج برگزار شد، بر حفظ و رعایت حقوق شهروندی توسط کارکنان فرودگاه و واحدهای عملیاتی تاکید کرد و گفت: محدودیت های ترافیکی داخل فرودگاه برای تسهیل در رفت و آمد زائرین اجرا می شود.

وی با تاکید بر انجام تدابیر لازم در خصوص کنترل درب های ورودی و خروجی بر آماده سازی نمازخانه های داخل فرودگاه تاکید کرد و گفت: عملیات برگشت حجاج از هفتم شهریور ماه از مدینه منوره به فرودگاه بین المللی همدان آغاز می شود.

کلوندی از آمادگی کامل فرودگاه بین المللی همدان برای استقبال از زائرین خانه خدا سخن گفت و افزود: عملیات برگشت حجاج استان های همدان و کردستان تا ۱۳ شهریور ادامه خواهد داشت.

وی بابیان اینکه ۴ هزار و ۷۷۰ زائر خانه خدا با استفاده از ۱۹ پرواز از مدینه منوره به فرودگاه بین المللی همدان منتقل خواهند شد، اضافه کرد: فرودگاه همدان چهارمین ایستگاه پروازی است که در آن شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران مسئولیت انتقال زائران را برعهده دارد.

انتهای پیام/خ