سه شنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۸ Tuesday, 18 June , 2019
افزایش ۱۱ درصدی صادرات همدان ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان:

افزایش ۱۱ درصدی صادرات همدان

به گزارش غرب ایران ، حمیدرضا متین، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه سال گذشته صادرات استان از نظر ارزشی به ۱۵۵ میلیون و ۵۰۶ هزار دلار و از نظر وزنی به ۳۳۶ هزار و ۵۰۶ تن رسیده است اظهار کرد: این میزان نسبت به سال قبل از نظر ارزشی ۱۱ درصد افزایش و از نظر وزنی ۳۳ درصد کاهش داشته است.

مبادله بیش از ۳۹۳ میلیارد ریال سهم در بورس همدان ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
مدیر بورس منطقه‌ای همدان:

مبادله بیش از ۳۹۳ میلیارد ریال سهم در بورس همدان

به گزارش غرب ایران ، عباس صمدی  مدیر بورس منطقه‌ای همدان از معامله۱۱۰ میلیون و ۶ هزار و ۲۴۷ سهم هفته در گذشته در بورس منطقه‌ای همدان خبر داد،این تعداد سهم به ارزش ۳۹۲ میلیارد و ۸۵۳ میلیون و ۹۳ هزار و ۲۸۷ ریال مبادله شد.

معامله سهام ۳۱۷ شرکت در بورس منطقه‌ای همدان ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

معامله سهام ۳۱۷ شرکت در بورس منطقه‌ای همدان

به گزارش غرب ایران ؛ مدیر بورس منطقه ای همدان گفت: طی هفته جاری سهام ۳۱۷ شرکت در بورس منطقه‌ای همدان معامله و ۸۷ کد معاملاتی نیز جدید ایجاد شد.

مبادله بیش از ۲۳۶ میلیون سهم در بورس همدان ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

مبادله بیش از ۲۳۶ میلیون سهم در بورس همدان

به گزارش غرب ایران ؛ عباس صمدی با بیان اینکه معاملات امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است افزود: معاملات فروردین ماه سال گذشته ۱۲۰ میلیون و ۲۹۴ هزار و ۶۷۵ سهم بوده است.

توزیع گوشت دولتی در همدان هدفمند می شود ۲۷ فروردین ۱۳۹۸

توزیع گوشت دولتی در همدان هدفمند می شود

به گزارش غرب ایران ؛  معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: توزیع گوشت دولتی در همدان به شکل هدفمند و در بین اقشار کم درآمد انجام می‌گیرد.

۶۶ میلیون و ۸۱۱ هزار سهم در بورس همدان مبادله شد ۲۲ فروردین ۱۳۹۸
مدیر بورس منطقه‌ای همدان :

۶۶ میلیون و ۸۱۱ هزار سهم در بورس همدان مبادله شد

به گزارش غرب ایران عباس صمدی مدیر بورس منطقه‌ای همدان  اظهار داشت: طی هفته جاری تعداد ۶۶ میلیون و ۸۱۱ هزار و ۲۵۶ سهم به ارزش ۲۳۷ میلیارد و ۷۴۱ میلیون و ۶۸ هزار و ۵۹۹ ریال در بورس منطقه‌ای همدان مبادله شد که ۵۲ درصد از معاملات این هفته مربوط به خرید سهام و ۴۸ درصد آن مربوط به فروش سهام بوده است.

عوامل اصلی کاهش ارزش پول ملی در سال ۹۷ ۰۸ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل

عوامل اصلی کاهش ارزش پول ملی در سال ۹۷

یک اقتصاددان درباره عوامل اصلی کاهش ارزش پول ملی در سال ۹۷، تورم ساختاری، کاهش تراز تجاری، افزایش نقدینگی و کاهش سرمایه‌گذاری در کشور را از عوامل اصلی این کاهش ارزیابی کرد.

رونق تولید با قاچاق کالا و واردات بی رویه همخوانی ندارد ۰۶ فروردین ۱۳۹۸
نماینده مردم همدان وفامنین در مجلس شورای اسلامی:

رونق تولید با قاچاق کالا و واردات بی رویه همخوانی ندارد

به گزارش غرب ایران امیر خجسته نماینده مردم همدان وفامنین در مجلس شورای اسلامی در ستاد اجرایی خدمات سفر استان همدان با اشاره به شعار سال و نامگذاری امسال به نام سال رونق تولید عنوان کرد: مدیران استان همدان با همراهی و همفکری بحث رونق تولید را عملی و اجرا خواهند کرد چرا که این اقدام اشتغال و معیشت مردم را در پی دارد.

توضیحات نوبخت درباره افزايش حقوقها در سال ۹۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷

توضیحات نوبخت درباره افزايش حقوقها در سال ۹۸

به گزارش غرب ایران ؛ آن طور که رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد در صورت اجرایی شدن مصوبه مجلس مبنی بر افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق کارکنان، فقط حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر از کارکنان دولت از افزایش بیشتر از ۲۰ درصد برخوردار می‌شوند و حدود چهار میلیون نفر کمتر از این افزایش حقوق خواهند داشت.