مقاومت ودفاع مقدس

«فتاح ۲»؛ بازیگر جدید ایران در باشگاه خاص موشکیهای هایپرسونیک

غرب ایران - «فتاح ۲» عضو جدید خانواده موشکی سپاه در زمره تسلیحات اسرائیل‌زن، در صورت دیده شدن توسط آواکسهای دشمن هم فرصت کافی را برای مقابله به سامانه دفاعی طرف مقابل نمی‌دهد در نتیجه دفاع در برابر چنین مهاجمی برای بهترین نیروهای هوایی دنیا هم ناممکن خواهد شد.

بیشتر بخوانید »

حضور فرماندهان سنتکام و نیرو‌های زمینی و دریایی ارتش آمریکا در قرارگاه زیرزمینی در تل‌آویو برای هدایت جنگ

غرب ایران - فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: اطلاعات ما نشان می‌دهد که فرماندهان سنتکام و نیرو‌های زمینی و دریایی ارتش آمریکا در قرارگاه زیرزمینی در تل‌آویو کنار فرماندهان صهیونیستی به هدایت تهاجم وحشیانه آن‌ها علیه مردم مظلوم فلسطین می‌پردازند.

بیشتر بخوانید »

۱۹۱۰ عنوان کتاب در حوزه ادبیات و تاریخ دفاع مقدس منتشر شد

غرب ایران - رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه عرصه فرهنگ در کشور غریب مانده است گفت: در سال گذشته یک هزار و ۹۱۰ عنوان کتاب در حوزه ادبیات و تاریخ دفاع مقدس منتشر شد.

بیشتر بخوانید »

سرلشکر سلامی: مدرن‌ترین تجهیزات را داریم‌/ ‌اسرائیل دیگر نمی‌تواند رجز بخواند/ امروز شاهد یک فلسطین قدرتمند هستیم

غرب ایران - امروز فلسطین قهرمان بدون هیچ ترسی سربازان اسرائیلی را تعقیب و بازداشت می‌کنند و دیگر اسرائیل نمی‌تواند رجز بخواند. امروز پایان اشغال و تجاوز است و آمریکایی‌ها هم دیگر نمی‌توا‌نند آنها را نجات دهند.

بیشتر بخوانید »

سردار حاجی‌زاده: تا پایان سال ۲ پرتاب ماهواره دیگر خواهیم داشت

غرب ایران - فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: در آینده نه‌چندان دور منظومه‌ای از ماهواره‌ها را در مدار خواهیم داشت و تا پایان سال دو پرتاب دیگر نیز داریم.

بیشتر بخوانید »