نماینده همدان از تامین ۵۰ میلیارد تومان برای ساخت بیمارستان اکباتان همدان خبر داد
نماینده همدان از تامین ۵۰ میلیارد تومان برای ساخت بیمارستان اکباتان همدان خبر داد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و موافقت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای روند ساخت بیمارستان اکباتان همدان اختصاص یافت.

به گزارش غرب ایران ؛ نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و موافقت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای روند ساخت بیمارستان اکباتان همدان اختصاص یافت.

حمیدرضا حاجی بابایی اظهار داشت: در نشست اخیر که همراه با سیدسعید شاهرخی استاندار همدن و دکتر رشید حیدری مقدم رییس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا با سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، اختصاص این میزان اعتبار برای سرعت بخشیدن در ساخت بیمارستان اکباتان مورد موافقت قرار گرفت.

وی بیان کرد: با پیگیری های صورت گرفته پیشرفت فیزیکی عملیات ساخت مرکز آموزشی ـ درمانی اکباتان امسال شتاب خوبی می گیرد.

حاجی بابایی خاطرنشان کرد: مرکز آموزشی ـ درمانی اکباتان آخرین مدل از بیمارستان‌های در حال ساخت است که در کنار راه‌اندازی بیمارستان ۵۰۰ تختخوابی، نیازهای درمانی استان تا حد زیادی برطرف می شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ایجاد زیرساخت های درمانی و تامین تجهیزات پزشکی مورد نیاز جزو اولویت های اجرایی قرار دارد، گفت: احداث بیمارستان اکباتان طرح ملی است و توجه جدی به سرعت بخشیدن در عملیات اجرایی و تکمیل آن داریم.

حاجی بابایی بیان کرد: استان همدان در تامین نیازهای پزشکی و درمانی روند روبه رشدی را سپری می کند به طوریکه حتی به استان های همجوار نیز خدمات دهی صورت می گیرد و این پیگیری ها قابل تقدیر است.

عملیات ساخت بیمارستان اکباتان همدان در سل ۱۳۸۷ کلنگ زنی شده بود.

انتهای پیام/ف