تمدید مهلت ثبت نام جشنواره کارآفرینان برتر
تمدید مهلت ثبت نام جشنواره کارآفرینان برتر

مهلت ثبت نام در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان همدان تا ۲۰ مردادماه امسال تمدید شد.

به گزارش غرب ایران ؛ مهلت ثبت نام در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان همدان تا ۲۰ مردادماه امسال تمدید شد.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: متقاضیان برای ثبت نام در این جشنواره می توانند تا پایان موعد اعلام شده به پایگاه اینترنتی به آدرس  http://www.karafarinanebartar.ir مراجعه کنند.

احمد توصیفیان اضافه کرد: برای انتخاب و معرفی کارآفرینان برتر در مرحله استانی کمیته داوران مرکب از کارآفرینان برتر، اساتید برجسته و افراد مجرب و مطلع در حوزه کارآفرینی ،به بررسی درخواست‌های رسیده می پردازند.

وی با بیان اینکه پس از بررسی مستندات و ارزیابی طرح‌های واجد شرایط، شرکت کنندگان بر اساس کسب حد نصاب امتیازات به جشنواره معرفی خواهند شد اظهار داشت: افرادی که در ۲ سال گذشته عنوان برتر را در جشنواره به دست آوردند مجاز به شرکت در آن نیستند تا فرصت برای سایر کارآفرینان نیز فراهم شود.

توصیفیان یادآورشد: این جشنواره با هدف ترویج کارآفرینی، نوآوری و خلاقیت، معرفی کارآفرینان برتر به عنوان الگو برای جوانان، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان اقتصادی بخش های مختلف و ایجاد نشاط و رقابت در فضای کسب و کار، برگزار می شود.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی همدان اظهار داشت:در کل کشور در این ۱۲ دوره ۱۰۰ کارآفرین برتر ملی انتخاب شده اند که ۱۰ نفر از این کارآفرین های برتر ملی از استان همدان بود.

وی گفت: در ۱۲ دوره برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر  ۲ هزار و ۷۰۰ نفر شرکت کردند که از میان آنها ۲۰۰  کارآفرین از بخش های مختلف صنعت، کشاورزی و خدمات نیز در این دوره ها به عنوان کارآفرین برتر دست یافتند.

انتهای پیام/ف