پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۱ آبان ۹۶.::. ساعت : ۸:۵۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

اعضای شورای پژوهشی رابطان علمی با کمیسیون های شورا هستند

غرب ایران: دومین نشست اعضای شورای پژوهشی مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر همدان با حضور رئیس این مرکز و در ساختمان جدید مرکز مطالعات واقع در مرکز همایش های قرآنی و بین المللی همدان برگزار شد.

در ابتدای جلسه حمید بادامی‌نجات به تقدیم نسخه‌ای از شرح وظایف جدید شورای پژوهشی منطبق با اساسنامه جدید مرکز مطالعات رسیده از شورای عالی استان‌ها پرداخت و سپس گزارشی از فعالیت‌های عمده صورت گرفته چند ماه اخیر مرکز مطالعات را بیان کرد.

وی گفت: جلسه آسیب‌شناسی و بررسی علل عدم اجرایی شدن بسیاری از مصوبات علمی شورای پژوهشی پیشین انجام شد و نشستی با حضور رئیس سابق مرکز مطالعات در جهت بالا بردن قدرت اجرایی شورای پژوهشی انجام شد.

بادامی‌نجات با اشاره به انتخاب اعضای شورای پژوهشی مرکز با نظر رؤسای کمیسیون‌های شورا و به عنوان رابط، افزود: درخواست ما از اعضای شورای پژوهشی این است که ارتباط علمی و منطقی بین کمیسیون‌های شورا و مصوبات آن با مرکز مطالعات ایجاد کنند و مصوباتی که نیاز به مطالعه دارند را به کمیته‌های مرکز ارجاع دهند.

وی افزود: ضروری است در صورت دعوت در جلسات کمیسیون‌های شورا حضور فعال داشته باشید.

بادامی نجات در ادامه سخنان خود به مصوبه هیأت امنای مرکز مطالعات مبنی بر الزام حضور دبیر کمیسیون‌های شورای اسلامی در جلسات کمیته‌های مرتبط جهت همسو نمودن فعالیت‌ها و اولویت‌های این دو مجموعه و ایجاد همبستگی و قرابت بیشتر بین مرکز مطالعات و شورای اسلامی شهر همدان اشاره کرد.

در این نشست حاضران به بحث و تبادل نظر پیرامون آسیب‌شناسی و ارائه راهکارهایی جهت فعالیت هرچه بهتر مرکز مطالعات پرداختند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.