نمایشگاه نقش پدافند هوایی در دوران دفاع مقدس در همدان افتتاح شد
نمایشگاه نقش پدافند هوایی در دوران دفاع مقدس در همدان افتتاح شد

به گزارش غرب ایران، ظهر امروز نمایشگاه نقش پدافند هوایی در "دوران دفاع مقدس و در حال حاضر" با مدیریت و نقش شهدای پایگاه سوباشی همدان در محل باغ موزه دفاع مقدس همدان افتتاح شد.

به گزارش غرب ایران، ظهر امروز نمایشگاه نقش پدافند هوایی در “دوران دفاع مقدس و در حال حاضر” با مدیریت و نقش شهدای پایگاه سوباشی همدان در محل باغ موزه دفاع مقدس همدان افتتاح شد.

این نمایشگاه امروز افتتاح شده و بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان می‌توانند تا روز ۱۸ بهمن‌ماه برای بازدید از این دستاوردها به باغ موزه دفاع مقدس مراجعه کنند.

سردار مهدی ظفری در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه اظهار داشت: در عین حال که پدافند هوایی چندان نام نشانی ندارد اما خط مقدم نیروهای مسلح پدافند هوایی است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان افزود: ما از تعهد و دقت در انجام امور پدافند هوایی کامل مطلع هستیم و به میزان تعهد بالای آن‌ها اقرار می‌کنیم.

مدیر اجرایی باغ موزه دفاع مقدس همدان نیز با اشاره به اینکه نامه‌ای به دستگاه‌ها اجرایی و نیروهای مسلح استان ارسال شد که می‌توانند نقش و دستاوردهای خود رابا قرار دادن مکان در اختیار ان‌ها به نمایش بگذارند، اظهار داشت: یکی از قشرهایی که بسیار محجور واقع شده پدافند هوایی است و این نمایشگاه با محوریت شهدا و پایگاه سوباشی و دستاوردهای این پایگاه برگزار شده است.

خسرو زند افزود: با برگزاری این نمایشگاه می‌خواستیم نقش پدافند هوایی در دوران دفاع مقدس و اکنون را که نقش ویژه‌ای در حفظ حریم آسمان‌ها داشتند، به نمایش بگذاریم.

 

 

انتهای پیام/م م