راهپیمایی مردم دارالجهاد همدان در محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی

غرب ایران – مردم دارالمومنین استان همدان در حمایت از مبارزان و مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایت صهیونیست‌ها راهپیمایی کردند.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران، مردم با بصیرت استان همدان در نقاط مختلف استان در حمایت از حماسه‌سازی‌های مبارزان فلسطینی و محکومیت جنایات ضد بشری رژیم صهیونیستی صبح امروز همزمان با سراسر کشور راهپیمایی کردند.

این راهپیمایی در شهر همدان از ساعت ۱۰ و نیم از میدان امام خمینی تا حسینیه امام برگزار شد که با حضور اقشار مختلف مردم در سنین مختلف از کودک تا پیر همراه بود، در این راهپیمایی مردم با در دست داشتن پرچم‌های فلسطین و پلاکاردهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و سر دادن شعارهایی انزجار خود را از رژیم غاصب کودک کش اسرائیل اعلام کرده و از مردم فلسطین حمایت کردند.

این راهپیمایی در شهرستان‌های استان بعد اقامه نماز عبادی- سیاسی جمعه برگزار می‌شود.

نیرو‌های مقاومت فلسطین از شنبه ۱۵ مهرماه برابر با ۷ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی، عملیات همه جانبه و بی‌نظیری با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده‌اند.

درباره‌ی خبرنگار2

همچنین ببینید

تشخیص هویت پیکرهای مطهر ۲ شهید تهرانی و خوزستانی در همدان

غرب ایران - نماینده کمیته جستجوی مفقودین استان همدان از شناسایی پیکر مطهر بسیجی شهید «غلامرضا شریفی» و شهید «سید محسن غریبیان» از طریق نمونه‌برداری آزمایش DNA خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *