دین و اندیشه

اصحاب رسانه به شکل گیری مشارکت حداکثری در انتخابات کمک کنند/در شرایط تحریم نیازمند مدیران توانا هستیم

غرب ایران-نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: در شرایط تحریمی و مشکلات اقتصادی نیازمند مدیران توانا با توجه به شرایط هستیم. 

بیشتر بخوانید »

حضرت فاطمه (س)، بانوی تمدن ساز اسلام

غرب ایران - بررسی ابعاد فردی و اجتماعی حضرت زهرا (س) از آموزه های اخلاقی، شجاعت، ایثار، تربیت و دفاع از حق و عدالت محوری، مهمترین شاخصه های تمدن سازی اسلام است که بعد از آیات قرآنی و احادیث پیامبر اسلام (ص) می توان به آن تمسک جست و در راستای رسیدن به کمال و جامعه متعالی به کار بست.

بیشتر بخوانید »

تجلیل از خادمان ایستگاه‌های صلواتی اربعین استان همدان

غرب ایران - مراسم اختتامیه خدمتگزاری ایستگاه‌های صلواتی استان همدان در اربعین ۱۴۰۲ صبح امروز با حضور امام جمعه همدان و جمعی از مسئولان در سالن‌ همایش‌های دانشگاه بوعلی صبح برگزار شد.

بیشتر بخوانید »

در ‌روز عاشورا ‌نماز جمعه عاشورایی در سراسر استان همدان اقامه می‌ شود

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی در نشست با ائمه جمعه استان‌ با اشاره به تقارن عاشورای حسینی با روز جمعه‌ اظهار داشت: تقارن نماز ظهر عاشورا با نماز جمعه، وظیفه همدلی و همکاری هیئات مذهبی و دسته‌های عزاداری را سنگین‌تر می‌کند.

بیشتر بخوانید »

برگزاری دعای پُرفضیلت عرفه در بیش از ۱۰۰ نقطه استان همدان

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران، حجت الاسلام محمد هادی نظیری ضمن تبریک فرا رسیدن عید پر فضیلت قربان و آغازدهه ولایت و امامت اظهار کرد: همزمان با روز عرفه دعای پرفضیلت عرفه در نقاط مختلف استان همدان برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید »

تمدیدمهلت ارسال آثار به جشنواره ملی جلوه‌های فرهنگ رضوی

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران ؛ سید جلال فیاضی در این خصوص تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی جلوه‌های فرهنگ رضوی اظهار کرد: پیش از این مهلت ارسال آثار به جشنواره جلوه‌های فرهنگ رضوی در رسانه‌های کشور تا ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ تمدید شده بود اما با تماس‌های مکرر اهالی رسانه و به منظور مشارکت بیشتر علاقه‌مندان مهلت دریافت آثار تا ۲۵ خرداد ماه تمدید شد.

بیشتر بخوانید »