۳۰۰ پروژه بزرگ در استان همدان در دست اجرا است
۳۰۰ پروژه بزرگ در استان همدان در دست اجرا است

غرب ایران - استاندار همدان با بیان اینکه در حال حاضر بیش از۳۰۰ پروژه در استان همدان در دست اجرا است گفت: تاکنون تلاش شده واحدهایی که ظرفیت ایجاد فرصت‌های شغلی جدید دارند مورد حمایت قرار گیرند.

به گزارش غرب ایران، سید سعید شاهرخی در جریان بازدید از واحدهای صنعتی استان اظهار داشت: حمایت از واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاری در  راستای اشتغال‌زایی از اولویت‌های دولت در استان است.

وی با بیان اینکه  سیاست دولت توجه به ارتقا معیشت مردم از طریق حمایت از تولید و ایجاد اشتغال بوده است افزود: از ابتدا تاکنون ما این سیاست را دنبال کرده‌ایم.

استاندار همدان  توضیح داد: در استان همدان در راستای سیاست دولت، بخش خصوصی سرمایه‌گذاری‌های موثری در حوزه‌های مختلف داشته است.

وی با اعلام اینکه  در حال حاضر بیش از ۳۰۰ پروژه در استان همدان در دست اجرا و انجام هستند گفت: تاکنون تلاش شده واحدهایی که ظرفیت ایجاد فرصت‌های شغلی جدید دارند را حمایت و احیا کنیم.

شاهرخی افزود:  احیا واحدهای راکت در استان یکی از سیاست‌های دولت تدبیر و امید به ویژه در استان همدان است.

وی درباره شرکت خوش‌نوش با اشاره به اینکه تلاش می‌شود با مانع‌زدایی‌ها واحدهای جدید دیگر در این مجموعه راه‌اندازی شود عنوان کرد: انگیزه و توانایی مجموعه تولیدی خوش‌نوش همدان برای گسترس واحدهای دیگر قابل تقدیر است.

استاندار همدان هدف خود از از بازدید از پروژه‌ها و واحدهای صنعتی در استان را مانع‌زدایی و حمایت از تولید عنوان کرد.

 

انتهای پیام/م م

  • نویسنده : خبرنگار1