۱۲ کشته و زخمی به دلیل سهل انگاری راننده
۱۲ کشته و زخمی به دلیل سهل انگاری راننده

غرب ایران - رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر خواب آلودگی راننده در کبودراهنگ ۴ نفر کشته و ۸ نفر هم زخمی شدند.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران؛ سرهنگ رضا عزیزی گفت: تصادف ۲ دستگاه خودروی سواری در جاده اصلی کبودراهنگ و سپس برخورد نیسان با عابرانی که در حال امداد رسانی به مصدومان این سانحه بودند چهار کشته و هشت مجروح برجا گذاشت.

وی بیان کرد: روز گذشته یک دستگاه خودروی سواری لکسوس با پژو پارس در باند اضطراری فرود هواپیما واقع در کبودراهنگ برخورد کردند که راننده سواری پژو در دم جان باخت.

رئیس پلیس راه استان همدان اضافه کرد: شاهدان این تصادف با پیاده شدن از وسیله نقلیه برای امداد رسانی به مصدومان این سانحه شتافتند که یک دستگاه وانت نیسان با بار خیارشور ابتدا با این افراد سپس با خودروی لکسوس برخورد کرد.

عزیزی بیان کرد: عابران بین وانت نیسان و لکسوس قرار گرفته و برخورد این ۲ وسیله نقلیه و حریق لکسوس موجب شد که سه تن از عابران فوت و هشت تن به شدت مصدوم و مجروح شوند.

وی علت سانحه نخست و دوم را خواب آلودگی رانندگان لکسوس و وانت نیسان دانست و گفت: برخی رانندگان برای فرار از جریمه اقدام به مخدوش کردن پلاک، استفاده از پلاک سرقتی و جعلی برای تردد می‌کنند در حالیکه از مردم انتظار می‌رود در صورت ابلاغ سراسری اجرای طرح محدودیت تردد آن‌ها نیز به این موضوع تمکین کنند.

رئیس پلیس راه استان همدان یادآور شد: در سانحه دیگری ۲ دستگاه موتور سیکلت رخ به رخ با یکدیگر برخورد کرده که یکی از موتورسواران پس از انتقال به بیمارستان جان باخت دیگر موتورسوار به علت استفاده از موتورسیکلت غیرمجاز و با علم به توقیف موتورسیکلت در صورت حضور ماموران در صحنه تصادف، از محل متواری شد.

 

انتهای خبر /ب