پویش”من رأی می‌دهم” توسط جامعه ورزش  راه اندازی شد
پویش”من رأی می‌دهم” توسط جامعه ورزش  راه اندازی شد

غرب ایران - در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌ها، پویش "من رأی می‌دهم» جامعه ورزش و جوانان استان همدان راه‌اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران؛ سخنگوی اداره ورزش و جوانان همدان با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری در کشور و ضرورت حضور حداکثری جوامع مختلف در این رویداد بزرگ سیاسی گفت: جامعه ورزش و جوانان استان همدان همواره درصحنه‌های سیاسی و اجتماعی کشور کارنامه خوبی را از خود به یادگار گذاشته‌ است و همواره دین خود را به‌ نظام و انقلاب مقدس جمهوری اسلامی ایران ادا کرده‌اند.

حمدالله چاروسایی اضافه کرد: اکنون نیز جامعه ورزش و جوانان استان همدان به تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری در راستای انتخابی فرد اصلح با تمام توان به صحنه خواهد آمد. سخنگوی ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به راه‌اندازی پویش «من رای می‌دهم» در بین جامعه ورزش و جوانان استان همدان، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال تصاویر خود به شماره ۰۹۱۸۴۹۹۱۸۳۴ و یا آی دی شبکه اجتماعی ما @Mehdich ۶۱ در این پویش بزرگ شرکت کنند.

شایان ذکر است: سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، ششمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا، انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس یازدهم شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خرداد امسال برگزار می‌شود.

 

انتهای خبر / ب