منافع ما با تدبیر و حکمت سامان پیدا می‌کند نه با اقتصاد شرطی
منافع ما با تدبیر و حکمت سامان پیدا می‌کند نه با اقتصاد شرطی

غرب ایران -  شکست ترامپ و یا جوبایدن تاثیری در واقع بین‌های عالم سیاست نداشته و منافع ما نه با اقتصاد شرطی بلکه با تدبیر و حکمت سامان پیدا می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران،حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی امام جمعه همدان در خطبه مکتوب جمعه این هفته با اشاره به ضرورت توجه به معنویت در عرصه مقابله با ویروس کرونا، اظهار داشت: توجه به معنویت و انابه به سوی حق تعالی و ایمان و تقوا جمعی، در کنار مدیریت عقلانی و صحیح می‌تواند، دافع بلایا باشد.

وی افزود: ستاد ملی پیشگیری باید به این مولفه اصلی هم باید توجه داشته باشد، چرا که جامعه بشری ماه هاست که در حال دست و پا زدن برای مقابله با کرونا است، اما تا به حال طرحی مشخص برای توجه به معنویت نداشته است.

نماینده، ولی فقیه در استان همدان در ادامه با بیان اینکه تفاوتی در فرد پیروز در انتخابات آمریکا برای واقع بین‌های عالم سیاست وجود ندارد، گفت: واقع بین‌های عالم سیاست از شکست ترامپ یا جو بایدن نه خشنود می‌شوند و نه رنجور، منافع ما نه با اقتصاد شرطی بلکه با تدبیر و حکمت سامان پیدا می‌کند.

وی، نسبت به دعوا‌های سیاسی و صحبت‌های مطرح شده پس از انتخابات آمریکا در این کشور واکنش نشان داد و گفت: کشوری که به بهانه دموکراسی و امثال آن به عراق و افغانستان لشکرکشی کرد و در امور داخلی خیلی از کشور‌ها مداخله نمود، امروز خود سبب بی آبرویی دموکراسی شده است و حقیقت لیبرال دموکراسی غربی نمایان شده است.

امام جمعه همدان با اشاره به شهادت دومین شهید مدافع سلامت استان، بیان کرد: شهادت یکی دیگر از کادر درمان، شهیده خانم گلنار قیامتی را به خانواده محترم و کادر درمان تسلیت گفته و قدردان زحمات مجاهدین عرصه سلامت هستیم.
انتهای پیام/خ