رونمایی از پایگاه اینترنتی کمپ تیم‌های ملی
رونمایی از پایگاه اینترنتی کمپ تیم‌های ملی

غرب ایران - پایگاه اینترنتی کمپ تیم‌های ملی، نخستین بار در همدان رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران ؛این پایگاه اینترنتی که به دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی شده است، امکانات ورزشی، آموزشی و تفریحی استان را معرفی می‌کند و شرایط استفاده از سالن‌های تخصصی ورزش‌های مختلف را شرح می‌دهد.

گفتنی است : همه ورزشکاران داخلی و خارجی تیم‌های ملی از کشور‌های مختلف با مراجعه به این پایگاه اینترنتی به نشانی www.hamedansportcamping.ir  می‌توانند امکانات ورزشی و اقامتی مورد نیاز خود را ارزیابی کنند و پس از بستن قرارداد با اداره کل ورزش از این امکانات استفاده کنند.
استاندار همدان در این مراسم گفت: همدان به عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران ظرفیت بالایی در همه حوزه‌ها دارد و به واسطه آب و هوای مناسب و یک هزار و ۸۰۰ جاذبه گردشگری، جاودانه شده است.
سیدسعید شاهرخی افزود: با بهره برداری از سایت کمپ تیم‌های ملی، ورزشکاران رشته‌های مختلف می‌توانند از امکانات ورزشی استان همدان در این موقعیت جغرافیایی بهره‌مند شوند.

وی یادآور شد: ظرفیت بسیار خوب و ویژه‌ای در همدان برای استفاده تیم‌های ملی ایجاد شده است که می‌تواند میزبان شایسته‌ای برای اردو‌های آماده سازی و تمرین ورزشکاران در رشته‌ها و رده‌های مختلف باشد.

انتهای خبر / ب