برگزاری مسابقه مرحله تثبیتی جشنواره «جوان حکیم»
برگزاری مسابقه مرحله تثبیتی جشنواره «جوان حکیم»

مسئول شورای فرهنگی بنیاد قرآن همدان از برگزاری دومین مرحله تثبیتی حکمت‌های نهج‌البلاغه با عنوان جشنواره «جوان حکیم» خبر داد.

محمدامین آهنچی گفت: این مسابقه به صورت فصلی و در شش دوره تاکنون برگزار شده و این دوره از مسابقه که به منظور تثبیت مراحل گذشته برگزار می‌شود شامل حکمت ۱۲۱ تا ۲۴۰ نهج‌البلاغه است.

وی با بیان اینکه این مسابقه به صورت اینترنتی برگزار می‌شود، افزود: علاقه‌مندان تا ۱۵ اردیبهشت فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی javan.eazm.ir در این مسابقه شرکت کنند.

مسئول شورای فرهنگی بنیاد قرآن همدان با بیان اینکه به ۱۴ نفر از برگزیدگان کارت هدیه سه میلیون ریالی اعطا می‌شود، تصریح کرد: زمان در نظر گرفته شده برای آزمون ۲۰ دقیقه است و شرکت‌کنندگان پس از پاسخ‌گویی باید دکمه خروج را بزنند تا ثبت نهایی شود.

محمدامین آهنچی گفت: افرادی که در مراحل قبل شرکت نداشته و ثبت نام نکرده‌اند ابتدا باید قبل از ورود به سایت در قسمتی که مشخص شده ثبت نام کرده و سپس از طریق کاربری و رمز عبوری که خود تعیین کرده‌اند وارد سایت شوند، یک نام کاربری به‌صورت انگلیسی و رمز عبور شش رقمی به دلخواه خود وارد کنند.

وی تصریح کرد: شرکت‌کنندگان سعی کنند نام کاربری و رمز عبور خود را یادداشت کرده تا در مراحل بعدی مسابقه استفاده کنند.
انتهای خبر/N.B