برای بهبود وضعیت اشتغال و اقتصاد استان تلاش می کنیم
برای بهبود وضعیت اشتغال و اقتصاد استان تلاش می کنیم

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان با تاکید بر اینکه مانع زدایی و پشتیبانی از واحدهای تولیدی استان در اولویت دستگاه های متولی قرار گیرد گفت: امسال با رفع گرفتاری و مشکلات تولیدکنندگان و صنعتگران برای بهبود وضعیت اشتغال و اقتصاد این منطقه تلاش می کنیم.

غرب ایران -معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان با تاکید بر اینکه مانع زدایی و پشتیبانی از واحدهای تولیدی استان در اولویت دستگاه های متولی قرار گیرد گفت: امسال با رفع گرفتاری و مشکلات تولیدکنندگان و صنعتگران برای بهبود وضعیت اشتغال و اقتصاد این منطقه تلاش می کنیم.

 «ظاهر پورمجاهد» در کار گروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان اظهار داشت: مرکز رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی به صورت شبانه‌روزی آماده کمک به تولیدکنندگان استان است.

وی خاطرنشان کرد: بیش از ۵۰ مورد از موانع واحدهای تولیدی استان شناسایی و کاربرگ آن‌ها نیز تهیه شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان با تاکید بر اینکه رفع موانع واحدهای تولیدی اولویت‌دار در دستور کار قرار گرفته است افزود: دستگاه‌های دولتی و دبیرخانه مرکز رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی، در پیگیری و رفع موانع واحدها تلاش کنند.

او به ارتقای رتبه کسب و کار استان همدان در فصل تابستان سال قبل گفت: امسال نیز برای بهبود وضعیت اشتغال و اقتصاد باید تلاش مضاعف داشته باشیم.

پورمجاهد تصریح کرد: بازدید از واحدهای تولیدی در شرایط کنونی برای حل مشکلات و مانع‌زدایی‌ها گره‌گشا است و تمام دستگاه‌های اجرایی و بانکها در راستای تحقق شعار سال مبنی بر سال تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها تلاش کنند.

به گفته وی در سال گذشته ۶۶ جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تشکیل شد که حاصل آن صدور ۲۷۲ مصوبه برای گره گشایی از فعالان اقتصادی استان بود.

انتهای پیام/ف