اکنون مسئولان باید با انتخاب افراد شایسته برای پست‌های مدیریتی مشکلات مردم را رفع کنند
اکنون مسئولان باید با انتخاب افراد شایسته برای پست‌های مدیریتی مشکلات مردم را رفع کنند

غرب ایران - امام جمعه موقت همدان، برگزاری نماز جمعه را با وجود حمله به مناطق مسکونی در ۲۵ تیر سال ۶۱ ، نشان از استقامت مردم این دیار بیان کرد.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران؛ حجت الاسلام والمسلمین موسوی اصفهانی با اشاره به سالروز حمله هوایی رژیم بعث عراق به نمازگزاران همدانی در ورزشگاه قدس گفت: مردم همدان در عرصه‌های مختلف از جمله جلوگیری از عبور تانک‌های مجهز به انواع سلاح برای سرکوب اعتراضات مردمی در زمان پیش از انقلاب هم افتخارات فراوانی دارند.

گفتنی است: ۲۵ تیر سالروز بمباران هوایی نماز جمعه همدان است. در این روز دشمن محل برگزاری نماز جمعه همدان در ورزشگاه قدس را بمباران کرد. در این واقعه ۸۰ نفر شهید و بیش از ۵۰۰ نفر جانباز شدند.

خطیب موقت جمعه همدان، همچنین به حضور مردم کشور و استان در انتخابات ۲۸ خرداد با وجود همه مشکلات اقتصادی و تبلیغات سوء دشمنان اشاره و خاطر نشان کرد: اکنون نوبت مسئولان ارشد است که با انتخاب افراد شایسته برای پست‌های مدیریتی مشکلات مردم را رفع کنند.

امام جمعه موقت همدان افزود: هر چند بخشی از مشکلات کشور به علت تحریمهاست، اما بخش عمده‌ای از آن ناشی از کم کاری برخی مسئولان و سوء مدیریتهاست که در دولت جدید باید اصلاح شود. حجت الاسلام والمسلمین موسوی اصفهانی با اشاره به سالروز تاسیس شورای نگهبان ، این نهاد را ضامن اسلامی بودن نظام بیان کرد.

وی در پایان از مردم خواست با توجه به مشکل تامین برق در مناطق مختلف کشور، صرفه جویی در مصرف را در دستور کار خود قرار دهند. 
 انتهای خبر /ب