اولویت مسئولین باید رفع مشکلات اقتصادی مردم باشد
اولویت مسئولین باید رفع مشکلات اقتصادی مردم باشد

غرب ایران - امام جمعه موقت همدان گفت: مدیران رفع مشکلات معیشتی مردم را باید در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران؛ حجت الاسلام حسن طاهری در خطبه‌های عبادی و سیاسی این هفته نماز جمعه همدان افزود: برای غلبه بر مشکلات معیشتی و اشتغال جوانان باید همه مسئولان در کنار هم با برنامه‌ریزی مدون وظایف قانونی خود را تا حصول نتیجه انجام دهند.

وی با اشاره به تلاش برای حل مشکلات مردم و تکریم ارباب رجوع تصریح کرد: مسئولان و کارکنان در مقابل مشکلات مردم و جامعه مسئول هستند و باید در رفع آن تلاش کنند چرا که خداوند پاداش بزرگی برای افرادی که گره از کار مومنین بگشایند در نظر گرفته است.

امام جمعه موقت همدان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: مردم باید نکات بهداشتی را به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا جدی بگیرند تا این بیماری در کشور ما ریشه کن شود.

حجت الاسلام طاهری همچنین اقامه نماز اول وقت را از مهمترین خصوصیات مومنین دانست و افزود: نماز، انسان را از ظلمت و تاریکی به سمت روشنایی و سعادت مندی هدایت می‌کند که مومنین علاوه بر اقامه این فریضه الهی جوانان را نیز باید بر اقامه نماز اول وقت دعوت کنند.

وی تنها راه سعادت دنیوی انسان‌ها را تقوا عنوان کرد و گفت: در این جهان هستی هر کسی تقوای الهی پیشه کند از تمامی مشکلات و گرفتاری‌ها رهایی پیدا می‌کند.

 

انتهای خبر / ب