افزایش روند ابتلا به کرونا در استان همدان
افزایش روند ابتلا به کرونا در استان همدان

غرب ایران - با از دست رفتن ۴ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، آمار درگذشتگان از کوید ۱۹ از ابتدای گسترش تاکنون به ۲ هزار و ۳۲۰ نفر رسید.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران؛ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان افزود: در مجموع با ۴۳۰ مورد جدید تعداد بیماران سرپایی مثبت از ابتدای همه گیری کرونا تاکنون به ۴۹ هزار و ۱۸۲ نفر و بیماران بستری مثبت به ۱۹ هزار و ۴۶۸ رسیده است.

 دکتر محمد طاهری تصریح کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علایم تنفسی مشکوک به کرونا ۷۱۷ مورد بود که ۱۳۵ نفر از مراجعان در بخش عادی و ۱۸ بیمار در بخش آی. سی. یو بستری هستند. 
گفتنی است : متاسفانه حال ۳۱ نفر وخیم گزارش شده است.
وی درباره آخرین آمار بستری بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز افزود: شمار بیماران کرونایی بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در بیمارستان‌های اسدآباد ۸۸۲، بهار یک هزار و ۲۹، تویسرکان یک هزار و ۶۶، رزن ۸۱۴، درگزین ۲۹۴، فامنین ۳۲۷ و کبودراهنگ یک هزار و ۷۹ نفر است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: همچنین تاکنون سه هزار و ۶۱۳ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۴۱۶ نفر در نهاوند و هفت هزار و ۴۹۰ نفر نیز در شهرستان همدان و خارج از استان ۴۵۸ مورد مثبت گزارش شده است.
 انتهای خبر / ب