اخلاص امام راحل یک رویداد بزرگ در جهان را خلق کرد
اخلاص امام راحل یک رویداد بزرگ در جهان را خلق کرد

غرب ایران - امام جمعه همدان اظهار داشت: اخلاص امام یک رویداد بزرگ در جهان را خلق کرد و باعث شد سخنان او هنوز در جامعه ساری و جاری باشد

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران؛ امام جمعه همدان در خطبه های عبادی سیاسی این هفته با گرامیداشت سالروز ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران گفت : امام خمینی (ره) با سجایای اخلاقی که در دوران عمر پر خیر و برکت خود داشت باعث شده امروز پس از گذشت سی و دو سال هنوز هم سخنان حکیمانه وی ساری و جاری باشد .


حجت الاسلام و المسلمین شعبانی موثقی در ادامه با اشاره به تلاش برای تحقق عدالت ، پرهیز از قدرت طلبی ، اشرافی گری و تلاش برای رفع مشکلات جامعه و مستضعفان از منظر امام راحل افزود : حمایت و انتخاب فرد اصلح در انتخابات با هدف کسب پست و مقام کاری نادرست است و نباید در انتخابات افراد به کسب و تامین منافع حزبی ، گروهی و فردی توجه کنند .


خطیب جمعه همدان با بیان اینکه عرفان امام(ره) گوشه‌نشینی و عزلت‌گزینی نیست ضمن اینکه ایشان فلسفه سیاسی عمیقی دارند که نیاز به تبیین دارد ادامه داد: نباید اجازه داد سیاست بازی و علمکرد سیاسی برخی از مسؤولان باعث نادیده گرفتن نگاه و تفکر امام خمینی(ره) شود.


وی همچنین از آحاد جامعه خواست تا با شرکت گسترده در پای صندوق های اخذ رای همانند گذشته دشمنان را از دست یابی به اهداف شوم خود ناامید و مایوس کنند .

 

انتهای خبر / ب