انقلاب اسلامی امنیت را در منطقه ایجاد کرده است
انقلاب اسلامی امنیت را در منطقه ایجاد کرده است

به گزارش غرب ایران ، امیرخجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در مراسم گرامیداشت دهه فجر و گلبانگ انقلاب اسلامی در هنرستان تهذیب همدان اظهار داشت: امروز چهلمین سال درخت تنومند انقلاب اسلامی را جشن می‌گیرم درختی که با خون 240 هزار شهید، 900 جانباز و 54 هزار آزاده آبیاری شده و یکی از میوه‌های درخت انقلاب امنیت در کشور است.

به گزارش غرب ایران ، امیرخجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در مراسم گرامیداشت دهه فجر و گلبانگ انقلاب اسلامی در هنرستان تهذیب همدان اظهار داشت: امروز چهلمین سال درخت تنومند انقلاب اسلامی را جشن می‌گیرم درختی که با خون ۲۴۰ هزار شهید، ۹۰۰ جانباز و ۵۴ هزار آزاده آبیاری شده و یکی از میوه‌های درخت انقلاب امنیت در کشور است.

وی اعلام کرد: پیام ۲۲ بهمن به دشمنان و آنها که چشم طمع به جمهوری اسلامی دوخته‌‌اند این است که عشق مردم نسبت به انقلاب، نظام و ولایت روز به روز افزون می‌شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران یکی از امن‌ترین کشورهای دنیاست، گفت: انقلاب اسلامی امنیت را در منطقه ایجاد کرده است و استکبار جهانی به این امنیت ما کینه می‌ورزد و و به راه‌های مختلف درصدد نابودی آن است.

وی افزود: دشمنان تکفیری‌ها و داعشی‌ها را در منطقه ایجاد کردند تا جمهوری اسلامی را ناامن کنند اما نتوانستند و در نهایت شکست خوردند. کشور سوریه از دست رفته بود اما با ورود جوانان انقلابی ایران در یک نبرد سنگین حق علیه باطل، پیروزی از آن ما شد.

خجسته با بیان اینکه آمریکا در جنگ سوریه و عراق به دنبال ایجاد ناامنی بود تصریح کرد: به برکت انقلاب و با تلاش نیروها پوزه این کشور به خاک مالیده شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به دوران جنگ تحمیلی گفت: در آن دوران نوجوانی می‌خواست به جبهه برود که به او گفته بودند، آنجا نمی‌توانی کاری انجام دهی، او پاسخ داده بود حداقل می‌توانم به رزمنده‌ها آب دهم، او به همراه پدرش در جنگ اسیر شد و وقتی در زندان مخوف بغداد نیروهای بعثی از او خواستند تا در مقابل دوربین علیه جمهوری اسلامی و امام خمینی(ره) حرف بزند، کاری کرد که دوربین بشکند و کار نکند نام این نوجوان «علیرضا احمدی» بود.

خجسته افزود: هنگامی که نیروهای بعثی از کار او به خشم آمدند پدرش را در اتاقی دیگر شکنجه دادند تا صدایش را بشنود و دلش به درد آید، وقتی با خوشحالی از او پرسیدند، صدای پدرت را شنیدی؟ پاسخ داد صدای خداوند را شنیدم و بار دیگر گفت «سوگند به خدا اگر تکه تکه شوم از امام و انقلاب دفاع می‌کنم».

وی اعلام کرد: مردم ما بهترین مردم تاریخ بشریت هستند که از انقلاب، نظام و ولایت با تمام توان دفاع می‌کنند غیرت ایرانی باعث شده که دشمنان نتوانند یک وجب از خاک ایران را بگیرند.

خجسته با بیان اینکه جشن چهل سالگی انقلاب پیامی به دنیا دارد افزود: “جوانان انقلابی ایستاده‌اند” دشمن نمی‌تواند کاری بکند در نتیجه آمریکا مستاصل شده و انقلاب اسلامی قدرتمندانه می‌درخشد.

انتهای پیام/م م