دختر همدانی، قهرمان کشتی ایران
دختر همدانی، قهرمان کشتی ایران

به گزارش غرب ایران، دومین دوره رقابت‌های کشتی کلاسیک بانوان قهرمانی کشور گرامیداشت دهه مبارک فجر در خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد و در پایان کرمانشاه، مازندران و تهران به ترتیب با کسب 97، 95 و 70 امتیاز به عناوین اول تا سوم رسیدند.

به گزارش غرب ایران، دومین دوره رقابت‌های کشتی کلاسیک بانوان قهرمانی کشور گرامیداشت دهه مبارک فجر در خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد و در پایان کرمانشاه، مازندران و تهران به ترتیب با کسب ۹۷، ۹۵ و ۷۰ امتیاز به عناوین اول تا سوم رسیدند.

در این مسابقات لیلا سیاهوشی بانوی پرافتخار ورزش استان با شکست تمام رقبا در وزن ۵۰ کیلوگرم مدال طلای کشور را به دست آورد.

سیاهوشی ورزشکار خوب همدانی بالاتر از پگاه سناور از مرکزی، فرشته کرمی از زنجان، فاطمه رشیدی از لرستان، مرضیه ایلی‌دوست از فارس، هانیه پاکدل از تهران، محمدثه باقری از البرز، راحله طباطبایی از اصفهان، فاطمه علی‌زاده از خراسان رضوی و زهرا آزادی از کرمانشاه عنوان قهرمانی وزن خود را تصاحب کرد.

در این دوره از مسابقات تیم استان همدان با کسب ۴۱ امتیاز بعد از تیم‌های کرمانشاه، مازندران، تهران و خراسان رضوی و بالاتر از تیم‌های خوزستان، اصفهان، زنجان، یزد و لرستان عنوان پنجمی تیمی را به دست آورد.

در این رقابت‌ها و در وزن ۶۰ کیلوگرم حانیه کولیوند از همدان پنجم شد و زهرا لطفی دیگر ورزشکار همدانی عنوان هفتمی را تصاحب کرد.

دومین دوره رقابت‌های کشتی کلاسیک بانوان قهرمانی کشور در ۶ وزن برگزار شد و لیلا سیاهوشی از همدان، زهرا دارابی از کرمانشاه، فاطمه نیکبخت از چهارمحال و بختیاری، شکوفه دارابی از کرمانشاه، کوثر لفته‌زاده از اصفهان و زهرا ابراهیمی از مازندران عنوان‌های قهرمانی اوزان خود را به دست آوردند.

انتهای پیام / ف