پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۱ دی ۹۷.::. ساعت : ۶:۰۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان در اعتراض به بی‌تفاوتی مدیران پاس استعفا داد

به گزارش غرب ایران ، تیم  پاس پس از چند سال دست و پا زدن در قعر جدول لیگ  دسته ۲ امسال با احمد جمشیدیان، سرمربی بومی خود یکی از امیدهای صعود به لیگ دسته اول به شمار می‌رود.

تیم پاس نیم‌فصل اول مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور را با ایستادن در رتبه دوم جدول گروه ب این مسابقات به پایان برد.

شاگردان جمشیدیان روز دوشنبه در نخستین دیدار خود در دور برگشت مسابقات نیز در خارج خانه تیم بعتت کرمانشاه را متوقف و اولین امتیاز خود را در دور برگشت مسابقات کسب کردند.

درحالی تیم پاس با کسب یک امتیاز این دیدار جایگاه خود را در جدول گروه ب حفظ و با ۲۱ امتیاز از ۱۳ مسابقه پس از تیم  ۲۶ امتیازی گهر سیرجان از بخت‌های اصلی صعود به لیگ دسته اول به شمار می‌رود، احمد جمشیدیان سرمربی پاس پس از این دیدار از سمت خود استعفا داد.

 

سرمربی بومی تیم پاس با بیان این که مسئولان باشگاه به تعهدات خود عمل نکردند اظهار داشت: با گذشت نیم‌فصل اول و شروع نیم‌فصل دوم هنوز مشکلات مالی تیم پاس رفع نشده شده است.

وی افزود: در حالی که برای ادامه روند روبه رشد تیم پاس در دور برگشت و حفظ جایگاه خود به عنوان یکی از دو تیم این گروه که بخت صعود به لیگ دسته اول را خواهند داشت تیم باید تقویت می‌شد اما نتوانستیم بازیکنی در پنجره نقل و انتقالات جذب کنیم.

وی عنوان کرد: هم اکنون شرایط به گونه‌ای است که از تماشاگران گرفته تا اصحاب رسانه منتظر صعود به لیگ دسته اول هستند، اما تیم پاس تنها تیم لیگ دسته دوم است که نتوانست در دور برگشت بازیکنی جذب کند.

جمشیدیان با اشاره به این که تیم‌های رقیب توسط مسئولان شهر و استان‌شان حمایت مالی می‌شوند گفت: یکی از بازیکنان ما به خاطر یک پیشنهاد مالی خوب که چند برابر قرارداداش با تیم پاس بود به یک تیم قعر جدولی پیوست.

وی تصریح کرد: با شرایط موجود و عدم حمایت مادی و معنوی از سوی مسئولان شرایط صعود به لیگ دسته اول وجود ندارد.

جمشیدیان با اشاره به این که در چنین فضایی نمی‌توانم با باشگاه پاس همکاری کنم تاکید کرد: از سمت خود استعفا می‌دهم تا هیئت مدیره هدایت تیم را در اختیار مربی دیگری قرار دهد.

 

انتهای پیام /م م

دیدگاه خود را به ما بگویید.