پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :یکشنبه ۹ دی ۹۷.::. ساعت : ۳:۴۹ ب.ظ
فاقددیدگاه

برقراری پرواز همدان – کیش

به گزارش غرب ایران ؛ مدیر فرودگاه همدان گفت: پرواز همدان – کیش و بالعکس از روز ۱۸ دی ماه برقرار و در روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته به صورت چارتری توسط شرکت کیش ایر انجام می شود.

سهراب کلوندی   با بیان اینکه رونق گردشگری این استان در گرو افزایش پروازها و راه اندازی پروازهای داخلی و خارجی است، افزود: آژانس های گردشگری در استمرار و تداوم این پرواز ها نقش دارند.
وی با تاکید بر اینکه اطلاع رسانی از طریق شرکت های هواپیمایی و آژانس های گردشگری در توسعه پروازها تاثیر گذار است افزود: برقراری و افزایش پروازها یکی از مواردی است که می تواند استان را در رسیدن به این اهداف یاری کند.
وی با بیان اینکه فرودگاه همدان همه شرایط لازم برای انجام پروازهای بزرگ و کوچک را دارد افزود: در حال حاضر هفته ای ۲ پرواز در روزهای سه شنبه و پنجشنبه به صورت رفت و برگشت از همدان به مشهد و بالعکس توسط شکت هواپیمایی قشم ایر انجام می شود.
کلوندی ادامه داد: پرواز همدان – تهران نیز هفته ای ۲ بار در روزهای شنبه و سه شنبه به صورت رفت و برگشت توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر صورت می گیرد.
گفتنی است، فرودگاه بین المللی همدان در پنج کیلومتری شمال شهر همدان قرار دارد و مجهز به سیستم های کمک ناوبری وی.اُ.آر / دی.اُ.یی و ان.دی.بی ( VOR/DME و NDB ) است.
سال گذشته ۴۲ هزار و ۲۶۴ مسافر و ۴۷۶ هزار و ۵۹۲ کیلوگرم کالا در ۲۹۲ پرواز از طریق فرودگاه این استان جابجا شدند.

انتهای پیام /ف

دیدگاه خود را به ما بگویید.