پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۲ آذر ۹۷.::. ساعت : ۶:۱۹ ب.ظ
فاقددیدگاه

۵۳ میلیارد تومان سهمیه استان همدان از اسناد خزانه اسلامی باقی مانده است

به گزارش غرب ایران ، سید ناصر محمودی مدیرکل اقتصاد و دارایی استان همدان در شورای برنامه ریزی استان اظهار داشت: مرکز خدمات سرمایه گذاری استان افتتاح شد و تا کنون چندین کتاب در این راستا تدوین شده و فرصت های سرمایه گذاری به دو زبان معرفی شده است.

وی با تاکید بر اینکه در مجموع پروژه‌ها هزار و ۵۵۴ نفر اشتغال ایجاد شده است بیان کرد: ۲۷ پروژه در استان همدان در حوزه نیروگاه‌های خورشیدی ایجاد شده و یا در حال ایجاد است که همدان را به عنوان قطب در این حوزه معرفی می کند.

مدیرکل اقتصاد و دارایی استان همدان با اشاره به اسناد خزانه اسلامی در استان عنوان کرد: خوشبختانه روند خوبی در استان شکل گرفته است، در سال گذشته ۲۷۰ میلیارد ریال اعتبار بوده که بالغ بر ۹۸ درصد آن جذب شد و باقیمانده مربوط به دانشگاه ها بود که امیدواریم امسال نیز این میزان محقق شود. محمودی استفاده دستگاه‌های اجرایی استان همدان از اسناد خزانه اسلامی و اوراق تسویه خزانه را بهترین فرصت برای پرداخت بدهی‌ دستگاه‌های دولتی عنوان کرد.

محمودی با بیان اینکه ۵۳ میلیارد تومان سهمیه استان از اسناد خزانه اسلامی باقی مانده است که هنوز جذب نشده است، گفت: دستگاه‌ها باید جذب اوراق تسویه و اسناد خزانه را جدی بگیرند.

انتهای پیام/م م

دیدگاه خود را به ما بگویید.