پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۵ آذر ۹۷.::. ساعت : ۲:۵۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

پیکرهای مطهر دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد نهاوند آرام گرفتند

به گزارش غرب ایران؛ پیکر مطهر دو ‌شهید گمنام تازه تفحص شده دوران هشت سال دفاع مقدس پیش از ظهر امروز با حضور پرشور اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان، دانشجویان و مسئولین شهرستان تشیع در محل دانشگاه آزاد واحد نهاوند به خاک سپرده شدند.

این دو شهید والامقام ۱۹ و ۲۱ ساله در عملیات‌های رمضان و والفجر ۸ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و معراج آن‌ها جزیره بوراین و شرق بصره بوده است که پس از گذشت ۳۰ سال به وطن بازگشتند و شهرستان شهید پرور نهاوند را متبرک کردند.

پیکر مطهر این دو شهید گرانقدر چهارشنبه صبح ساعت هشت و نیم وارد بخش خزل شد و مورد استقبال گرم و پرشور مردم روستاهای رودباری، هادی‌آباد، موسی‌آباد، شهرک سلگی و توانه قرار گرفت و بعد از آن مردم روستای دهفول و شهر برزول از پیکر این شهیدان والامقام استقبال کردند.

همچنین بعدازظهر روز چهارشنبه پیکر مطهر این دو شهید وارد شهر نهاوند شد و مورد استقبال بی‌نظیر مردم نهاوند قرار گرفت و مراسم وداع با این شهیدان چهارشنبه شب در مسجد شهید حیدری نهاوند انجام شد.

صبح امروز علی‌رغم بارش شدید باران در ساعت ۹ مراسم سان و تشیع این دو شهید والامقام با حضور نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین، ادارات و مردم شهرستان از محل سپاه ناحیه نهاوند به طرف میدان امام خمینی(ره) آغاز شد و در میدان امام بر پیکر این دو شهید گرانقدر نماز اقامه شد.

بعد از اقامه نماز پیکر مطهر این شهیدان به سمت دانشگاه آزاد واحد نهاوند تشیع و در آستانه روز دانشجو و با حضور گرم و‌ پرشور دانشجویان شهرستان پیکر این لاله‌های عاشق در محل دانشگاه آزاد نهاوند به خاک سپرده و آرام گرفتند.

انتهای پیام/خ

دیدگاه خود را به ما بگویید.