پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :جمعه ۹ آذر ۹۷.::. ساعت : ۶:۵۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

همدان می‌تواند میزبان بازی‌های آسیایی باشد

به گزارش غرب ایران حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنیندر مجلس شورای اسلامی،در همایش پیشکسوتان ورزش استان همدان که ظهر امروز در خانه معلم برگزار شد با بیان این که استان همدان ظرفیت بالایی در زیرساخت‌های ورزشی دارد، اظهار داشت: با توجه به این ظرفیت انتظار می‌رود موقعیت ورزش همدان با میزبانی از تیم‌های بزرگ و اردوی تیم‌های ملی و نیز برگزاری مسابقات ملی و بین‌المللی ارتقا یابد.

وی افزود: با زیرساخت‌هایی که ورزش همدان دارد می‌توانیم ادعا کنیم در آینده میزبانی از بازی‌های آسیایی را برعهده بگیریم.

نماینده مردم همدان در مجلس تاکید کرد: برای موفقیت در ورزش علاوه بر توسعه زیرساخت‌ها باید به وضعیت ورزشکاران و هیئت‌های ورزشی هم اهمیت داد.

حاجی بابایی عنوان کرد: در دهه فجر امسال۴ استخر شامل استخر بانوان همدان، ۲ استخر بانوان مریانج و استخر فرهنگیان که از پروژه‌های ملی هستند به بهره برداری می‌رسند.

وی با بیان این که قهرمانان هرگز نمی‌میرند اظهار داشت: برای ساخت زورخانه بین‌المللی همدان، فرزند پهلوان بکتاشی یک میلیارد تومان کمک کرد تا مشخص شود حتی اگر قهرمانان در قید حیات نباشند نسل آنها به کمک ورزش می‌آید و نام آنها را زنده نگه می‌دارد.

حاجی بابایی با اشاره به این‌که بودجه ورزش کشور همسان با نیازهای این عرصه نبود گفت: با تصویب قانون ۲۷ درصد ارزش افزوده توسط مجلس شورای اسلامی شرایط ورزش و ورزشکاران بهتر شده است.

انتهای پیام/م م

دیدگاه خود را به ما بگویید.