پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :پنج شنبه ۸ آذر ۹۷.::. ساعت : ۶:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

دبیر شورای اقامه نماز وزارت کشور: همدان رتبه نخست کشور را در بخش نماز کسب کرد

دبیر شورای اقامه نماز وزارت کشور گفت: استان همدان توانسته درسال ۹۶ با اجرایی کردن برنامه های وزارت کشور درباره نماز رتبه نخست کشور را به دست آورد.

به گزارش غرب ایران، حسن قشقایی در اجلاس استانی شیوه‌ها و مهارت‌های دعوت به نماز اظهار داشت: همه‌ساله برنامه‌هایی در عرصه نماز و امربه معروف و نهی از منکر از سوی وزارت کشور به استان‌ها ابلاغ می‌شود که مطابق آن نیز برای و بررسی وضعیت نظارت‌ها و سرکشی‌های انجام می‌شود.

وی با اعلام اینکه نتایج بررسی‌ها از میزان اجرایی شدن این مصوبات به وزیر کشور ارائه می‌شود گفت: در سال ۹۶ استان همدان توانست در بخش‌های تشکیل و برگزاری کارگروه اقامه نماز، بررسی وضعیت اقامه نماز در راه‌های مواصلاتی، نظارت بر سامانه‌های سفری، برگزاری نشست‌های ویژه مدیران درباره نماز، برگزاری اجلاس‌های شهرستانی و استانی نماز، توانمندسازی بانوان در تربیت نسل نماز خوان، حمایت مادی و معنوی از سمن‌های فعال در عرصه نماز و غیره رتبه نخست کشور را به دست آورد.

دبیر شورای اقامه نماز وزارت کشور افزود: به دلیل کسب این رتبه توسط استان همدان در اجلاس سراسری نماز که ۱۴ آذرماه در سمنان برگزار می‌شود با حضور رئیس جمهور از استان همدان تقدیر به عمل می‌آید.

انتهای پیام/م م

دیدگاه خود را به ما بگویید.