پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :جمعه ۲ آذر ۹۷.::. ساعت : ۸:۱۳ ب.ظ
فاقددیدگاه

 تیم های برتر فوتبال محلات همدان شناخته شدند / توسعه چشمگیر ورزش محلات

شهردار همدان در آیین اختتامیه این رقابت ها گفت: ورزش محلات همدان در سالجاری با جهش زیادی روبرو بود و با کمک خادمان ورزش محلات توانستیم در توسعه کمی و کیفی ورزش محلات موفق عمل کنیم.

به گزارش غرب ایران:عباس صوفی گفت توسعه و گسترش ورزش محلات یکی از محوریترین اهداف شهرداری همدان است و خوشحالیم که با کمک معتمدان محلات توانستیم امسال لیگ باشکوهی را در رشته فوتبال برگزار کنیم.

وی با تقدیر از زحمات برگزارکنندگان لیگ فوتبال محلات در راستای جدیت در اجرای منظم این مسابقات گفت: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری همدان در تحقق این هدف بزرگ، گام ارزنده ای را برداشت.

صوفی اضافه کرد: این نهاد در طول برگزاری رقابت های فوتبال محلات نشان داد که عزم خود را جزم کرده تا فعالیت های اثرگذاری در عرصه ورزش محلات و در نهایت ورزش ملی بر دارد.

شهرداری همدان یادآور شد: رویکرد شورا و شهرداری به توسعه و رونق ورزش در عرصه های مختلف همگانی، قهرمانی و محلات مثبت است و تاکنون حمایت های بسیار مطلوبی را شاهد بوده ایم.

تیم های برتر رده های سنی بزرگسال و زیر ۱۸ سال فوتبال محلات همدان روز جمعه با برگزاری رقابت های فینال مشخص شدند

رئیس کمیته فوتبال همدان در این باره اظهار داشت: در فینال پیکارهای رده سنی بزرگسالان تیم امید صدر امروز در ورزشگاه شهدای قدس همدان با برتری ۴ بر صفر مقابل اتحاد شاهد به مقام قهرمانی رسید.

سعید پناه آبادی افزود: در این رده سنی که ۵۰ تیم حضور داشتند، تیم المپیک پرسی گاز نیز به مقام سوم رسید.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات رده سنی زیر ۱۸ سال نیز گفت: در این پیکارها ۲۰ تیم رقابت کردند که در پایان تیم پارسیان مطهری در ضربات پنالتی تیم شهید همدانی خضر را شکست داد و عنوان قهرمانی را کسب کرد.

پناه آبادی پیرامون بازی های رده سنی زیر ۱۵ سال گفت: در این مسابقات که ۶۰ تیم حضور داشتند نیز تیم شهید فهمیده قهرمان شد، شهید عباسعلی قاسمی عنوان قهرمانی را به دست آورد و تیم منتخب محلات در جایگاه سوم ایستاد.

انتهای پیام/خ

دیدگاه خود را به ما بگویید.