پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۳ آبان ۹۷.::. ساعت : ۱:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

اجلاس جهانی گردشگری ظرفیت‌های استان همدان را به دنیا معرفی کرد

نایب رییس جامعه هتل‌داران کشور با بیان اینکه اجلاس جهانی گردشگری ظرفیت‌های استان همدان را به دنیا معرفی کردف گفت:همدان این ظرفیت را دارد تا میزبان شایسته‌ای برای اجلاس‌ها و جشنواره‌های ملی و بین‌المللی باشد.

به گزارش غرب ایران: شهرام شیروانی  در جمع خبرنگاران  در محل کمیته اطلاع‌رسانی چهلمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری اظهار داشت: حضور دبیرکل سازمان جهانی گردشگری و ۸۰ عضو وابسته این سازمان از ۲۷ کشور در پایتخت تاریخ و تمدن ایران باعث شد تا نگاه رسانه‌های جهان به همدان معطوف شود.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه در چند سال گذشته زیرساخت‌های گردشگری استان همدان رشد قابل توجهی داشته است، اظهار کرد: فراهم ساختن این زیر ساخت‌ها باعث شده تا همدان بتواند در میزبانی از گردشگران سنگ تمام بگذارد.

شیروانی به برگزاری جلسه مشورتی هیات مدیره جامعه هتل‌داران کشور با رییس سازمان میراث فرهنگی کشور در حاشیه اجلاس جهانی گردشگری اشاره کرد و افزود: در این جلسه مسائل و مشکلات هتل‌داران با دکتر مونسان مطرح و تصمیمات خوبی اتخاذ شد.

نائب رئیس جامعه هتل داران کشور بیان داشت: در حال حاضر همدان این ظرفیت را دارد تا میزبان شایسته‌ای برای اجلاس‌ها و جشنواره‌های ملی و بین‌المللی باشد.

وی ادامه داد: برگزاری رویداد همدان ۲۰۱۸ و اجلاس جهانی گردشگری فرصت بسیار مغتنمی بود که خوشبختانه باعث شد همدان به عنوان یک مقصد گردشگری معرفی شود.

شیروانی با تشکر از فعالیت‌های شکل گرفته در حوزه اطلاع‌رسانی و تبلیغات گردشگری استان گفت: امروز حلقه مفقوده گردشگری بحث اطلاع‌رسانی و تبلیغات است که نیاز هست با توجه ویژه به این مسأله، روند شکل‌گرفته در ماه‌های اخیر با جدیت دنبال شود.

وی حمایت از بخش خصوصی را وظیفه دولت دانست و افزود: زمانی به توسعه پایدار گردشگری دست پیدا خواهیم کرد که بخش خصوصی بتواند با اطمینان خاطر به فعالیت خود بپردازد.

رئیس جامعه هتل داران در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همه دست‌اندرکاران برگزاری اجلاس سازمان جهانی گردشگری ابراز امیدواری کرد که در آینده شاهد برگزاری چنین رویدادهایی در حوزه گردشگری در استان همدان باشیم.

انتهای پیام/ خ

دیدگاه خود را به ما بگویید.