پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۳ آبان ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۲۷ ق.ظ
فاقددیدگاه

توافق های اولیه برای سرمایه گذاری های مشترک بین اعضای سازمان گردشگری و فعالان اقتصادی در همدان

 اعضای سازمان گردشگری و فعالان اقتصادی استان برای مشارکت و سرمایه گذاری در زمینه گردشگری، هتلینگ و برند سازی محصولات کشاورزی و مواد غذایی به توافق رسیدند.

به گزارش غرب ایران: در  نشست اعضای وابسته به سازمان گردشگری جهانی با فعالان اقتصادی همدان  موقعیت ها و فرصت های سرمایه گذاری استان تشریح و حلقه ارتباطی مفیدی بین هر دو طرف برقرار شد.
اجلاس جهانی گردشگری فرصت مناسبی برای تبادل اطلاعات سرمایه گذاران همدانی و جهانی ایجاد و بایستی به خوبی  از این موقعیت بهره برداری نمود.
بسته فرصت ها و موقعیت های سرمایه گذاری استان که از پیش تدارک دیده شده بود در اختیار مهمانان قرار گرفت و بی تردید پس از مطالعه و بررسی تصمیم های بهتری می توان در این راستا توسط متولیان گرفته شود.

در همین زمان اندک در چند مورد توافق هایی برای مشارکت در طرح های گردشگری و هتلینگ انجام شدودر روز آینده نشستهای مقدماتی در این زمینه برای تحقیق و تصمیم گیری های نهایی برگزار می شود.
در این نشست اجلاس مهمانانی از کشورهای بلغارستان، اسپانیا، ژاپن، ترکیه، روسیه، آفریقای جنوبی، مالزی، تایلند، آذربایجان، نیجریه ، کره جنوبی، فنلاند، انگلستان، سوئیس و آمریکا با همراهی ۱۷۰ تن از فعالان و سرمایه گذاران استان حضور داشتند.

انتهای پیام /خ

دیدگاه خود را به ما بگویید.