پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۳ آبان ۹۷.::. ساعت : ۱۲:۰۸ ق.ظ
فاقددیدگاه

برگزاری نشست بعدی مجمع گردشگری سپتامبر ۲۰۱۹ در سن پترزبوگ

قائم مقام دبیرکل سازمان جهانی گردشگری با بیان اینکه ارتباط سازمان جهانی گردشگری با سازمان‌های خصوصی و عمومی دولتی توسعه می‌یابد گفت: جلسه بعدی مجمع جهانی گردشگری سپتامبر ۲۰۱۹ در سن پترزبوگ برگزار می‌شود.

به گزارش غرب ایران : جیم کابال در نشست عمومی با اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری اظهار داشت: تمام اعضا ایده‌های خود را برای دسترسی به گردشگری پایدار ارائه دهند و همچنین باید فضایی را داشته باشیم تا امور خود را به پیش ببریم و اعضای منفعل را وادار به فعالیت کنیم.

کابال عنوان کرد: فکر می‌کنیم که اعضای وابسته خود تولید کننده ایده‌های جدید هستند و باید آن را ارائه دهند و از سویی باید به شکل جهانی با هم در ارتباط باشیم و همکاری کنیم، کمیسیون‌های منطقه‌ای، جهانی و غیره که می‌توانند کمک کننده باشند با ما همکاری کنند.

وی گفت: فرصت خوبی هست تا سازمان جهانی گردشگری با سازمان‌های خصوصی و عمومی دولتی در ارتباط باشد، جوایز در سازمان جهانی گردشگری وجود دارد و برای اعطای جوایز منطقه‌ای مدیر کل باید ساختار جدیدی را ترتیب دهد.

قائم مقام دبیرکل تا سازمان جهانی گردشگری بیان کرد: سال آینده سال ترویج آموزش خواهد بود و می‌خواستم بگویم که نقشه آنلاینی را طراحی می‌کنیم تا شما برنامه های مربوطه را آپلود کنید و این نقشه به ۶ زبان طراحی می‌شود و اکنون به زبان انگلیسی و عربی در حال آماده سازی است و نه تنها برنامه سازمان بلکه دانشگاه‌های هم می‌توانند از این برنامه استفاده کنند.

کابال گفت: مایل هستیم تا برنامه‌های دیگری را که دانشگاه‌های دنیا در مورد توریسم برگزار می‌کنند ارائه دهیم و از همه شما دعوت می‌کنیم تا در جلسه بعدی مجمع که سپتامبر ۲۰۱۹ در سن پترزبورگ برگزار می‌شود شرکت کنید و امیدواریم اعضای وابسته بتوانند همکاری های خوبی در مورد استراتژی‌های جدید با ما داشته باشند.

انتهای پیام/ف

دیدگاه خود را به ما بگویید.