پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۲ آبان ۹۷.::. ساعت : ۱۲:۳۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

تیم فوتبال شهرداری همدان با پیروزی برابرفولاد نوین اهواز ۸ امتیازی شد

تیم فوتبال شهرداری همدان در یک هوای بارانی موفق شد با شکست فولاد نوین اهواز از بحران خارج شود.

به گزارش غرب ایران، تیم فوتبال شهرداری همدان در هفته نهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور امروز میزبان فولاد نوین اهواز بود تا برای فرار از بحران حریف اهوازی خود را شکست دهد.

شهرداریچی ها در چند هفته گذشته با بدشانسی نتایج ضعیفی را در لیگ دسته دوم فوتبال کشور رقم‌زده بودند اما در این هفته شاگردان بابک صمدیان برای فرار از بحران گرفتارشده به شدت به ۳ امتیاز این دیدار احتیاج داشتند.

در نیمه نخست این مسابقات فرصت‌ها یکی پس از دیگری برای شهرداری همدان از دست می‌رفت و بی‌دقتی مهاجمان شهرداری و تیرک دروازه مانع از باز شدن دروازه فولاد نوین اهواز شد تا درنهایت نیمه اول این مسابقه با نتیجه صفر بر صفر به پایان برسد.

اما در دقایق پایانی نیمه اول اخراج رضا کوهی باعث شد تا شهرداری‌ همدان مجبور باشد یک‌نیمه تمام را ۱۰ نفره برابر حریف خود به میدان برود، سختگیری داور مسابقه در این صحنه کار دست شهرداری همدان داد.

در نیمه دوم تیم فوتبال شهرداری همدان حتی بااینکه ۱۰ نفره شده بود یکپارچه حمله شد که درنهایت در یک ارسال زیبا درون محوطه جریمه در شلوغی محوطه جریمه محمد بختیاری دفاع وسط فولاد نوین به اشتباه گل به خودی زد تا شهرداری همدان یک بر صفر پیش بیفتد.

اما این گل زیاد دوام نداشت و ۶ دقیقه بعد بهروز بارانی گل تساوی را وارد دروازه شهرداری همدان کرد تا بازی به تساوی کشیده شود بعد از این گل مربی با دانش شهرداری همدان با تعویض‌هایی که انجام داد جریان بازی را به دست گرفت تا اینکه در دقیقه ۶۹ تعویض طلایی بابک صمدیان موفق شد گل پیروزی‌بخش را وارد دروازه فولاد نوین اهواز کند. زننده این گل حامد میرزایی بود.

از اتفاقات تلخ این مسابقه برخورد نامناسب نیما پرتوی بازیکن غیربومی تیم فوتبال شهرداری با هواداران همدانی بود که در بین دونیمه جنجال‌آفرین شد این بازیکن در جریان مسابقه نیز با بازی ضعیف خود روند بازی شهرداری همدان را کند کرده بود که با تعویض به‌موقع بابک صمدیان جریان بازی عوض شد.

با این پیروزی تیم فوتبال شهرداری همدان ۸ امتیازی شد و از انتهای جدول فاصله گرفت.

انتهای پیام/خ

دیدگاه خود را به ما بگویید.