پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۰ آبان ۹۷.::. ساعت : ۱۲:۳۳ ب.ظ
فاقددیدگاه

مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور در همدان برگزار می‌شود

 دبیر هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان همدان گفت: سومین مرحله از مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور به میزبانی استان همدان برگزار می‌شود.

به گزارش غرب ایران:قاسم ربیعیان  با اشاره به برگزاری مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور در همدان اظهار داشت: سومین مرحله از مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور به میزبانی استان همدان ‌در پیست موتورسواری شهید مفتح شهر همدان برگزار می‌شود.

وی افزود: تاکنون ۱۴۰ ورزشکار، مربی، سرپرست و مکانیک برای حضور در این مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند و مسابقات از ساعت ۹ صبح روز جمعه ۱۱ آبان ماه در پیست موتورسواری مفتح همدان آغاز خواهد شد.

دبیر هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان‌همدان بابیان اینکه شرایط خوبی در پیست موتورسواری و اتومبیلرانی شهید مفتح همدان ایجادشده است، گفت: در راستای تأمین زیرساخت‌های این رشته در استان‌همدان قدم‌های مثبتی برداشته‌شده است.

ربیعیان عنوان کرد: ساماندهی بسیار خوبی در پیست شهید مفتح همدان صورت گرفته و علاقه‌مندان به این رشته می‌توانند از امکانات پیست استفاده کنند.

وی بابیان اینکه این دو رشته انرژی و هیجان جوانان را مدیریت می‌کند و به‌نوعی تخلیه کننده هیجان سرعت در جوانان است، عنوان کرد: از راهنمایی و رانندگی در زمینه تردد موتورسیکلت‌های ورزشی تا پیست درخواست داریم همکاری بیشتری با ورزشکاران هیئت داشته باشد.

انتهای پیام/خ

دیدگاه خود را به ما بگویید.