پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۰ آبان ۹۷.::. ساعت : ۱۲:۲۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

همدان میزبان مسابقات فوتسال و تیراندازی با کمان المپیاد نخبگان شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: همدان آذرماه امسال از مسابقات تیراندازی با کمان و فوتسال المپیاد نخبگان کشور میزبانی می‌کند.

وی افزود: در این مسابقات استعدادهای شناسایی شده استان‌ها در رشته‌های مختلف ورزشی در قالب تیم‌های استانی شرکت می‌کنند.

منعم با بیان این که هدف از برگزاری این مسابقات شناسایی استعدادهای ورزشی به منظور پشتوانه سازی تیم‌های ملی در رشته‌های مختلف ورزشی است گفت: این مسابقات در رشته‌های مختلف به میزبانی چندین استان برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: همدان در ۲ رشته تیراندازی با کمان و فوتسال میزبان مسابقات المپیاد نحبگان ورزشی است.

منعم با اشاره به این که مسابقات تیراندازی با کمان از یکم تا چهارم آذر و مسابقات فوتسال از چهارم تا نهم این ماه به میزبانی شهر همدان بر گذار می‌شود تاکید کرد: در مسابقات تیراندازی با کمان نزدیک به ۳۰۰ کماندار نخبه و در مسابقات فوتسال نزدیک به ۵۰۰ فوتسالیست نخبه از سراسر کشور شرکت می‌کنند.

وی تاکید کرد: مسابقات تیراندازی با کمان در سالن ۶ هزار نفری انقلاب و مسابقات فوتسال در سالن دانشگاه آزاد برگزار می‌شود.

منعم با اشاره به حضور موفقیت آمیز دوندگان دختر همدانی در مسابقات دو و میدانی المپیاد نخبگان گفت: این مسابقات با حضور ۲۶۰ ورزشکار به میزبانی ورزشگاه فتاب انقلاب تهران برگزار شد و دوندگان دختر همدانی موفق شدند ۳ مدال طلا و یک مدال برنز  از این مسابقات کسب کنند.

وی عنوان کرد: فاطمه چناری در ماده ۳ هزار متر، زهرا کیانی در ماده ۵هزار متر و  پانته‌آ قلی‌پور در ماده ۸۰۰ متر به عنوان قهرمانی و مدال طلا دست یافتند و زهرا بختیاری در پرتاب دیسک مدال برنز گرفت.

انتهای پیام/ح

دیدگاه خود را به ما بگویید.