پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :پنج شنبه ۳ آبان ۹۷.::. ساعت : ۶:۱۳ ب.ظ
فاقددیدگاه

۴ تیم عملیاتی از مرکز اورژانس همدان به ایلام اعزام شدند

به گزارش غرب ایران عباس اولیاسمیع سخنگوی مرکز مدیریت حوادث وفوریت‌های پزشکی همدان، اظهار داشت: دانشگاه‌علوم پزشکی همدان به عنوان معین استان ایلام در ایام اربعین، خدماتی را در اختیار زائران قرار داده و به سلامت زائران کمک می‌کند.

وی تصریح کرد: مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان نیز در این برنامه سهیم بوده و مانند سال های گذشته، تعدادی از نیروهای خود را به استان ایلام اعزام کرده است.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان ابراز کرد: ۴ کد عملیاتی متشکل از ۴ آمبولانس و هشت کارشناس فوریت‌های پزشکی از چهار روز گذشته به ایلام اعزام شدند و متناسب با تقسیم بندی‌هایی که برایشان انجام شده در مسیرها مستقر شده‌اند.

اولیا سمیع با بیان اینکه بسیاری از زائران اربعین از استان همدان عبور می‌کنند، اظهار داشت: بنابراین نیروهای عملیاتی اورژانس ۱۱۵ همدان در مسیر موکب‌های اصلی و جاده های ورودی و خروجی شهرها استقرار دارند تا بتوانند در کوتاهترین زمان، بهترین خدمات را به زائران ارائه کنند.

وی تصریح کرد: همه ساله تعدادی از نیروهای اورژانس ۱۱۵ در قالب ماموریت به مرز اعزام می‌شوند و در اختیار استان ایلام قرار می‌گیرند، این نیروها از چند روز پیش از اربعین تا چهار روز پس از اربعین درگیر این ماموریت هستند.

سخنگوی مرکز فوریت‌های پزشکی همدان با اشاره به اینکه تعدادی از نیروهای این مرکز در مسیرموکب‌ها و مبادی ورودی و خروجی شهرهای استان استقرار دارند، گفت: سعی شده هرپایگاه در مجاورت منطقه خود قرار بگیرد.

انتهای پیام/م م

دیدگاه خود را به ما بگویید.