پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۵ مهر ۹۷.::. ساعت : ۷:۴۹ ب.ظ
فاقددیدگاه

مسابقات تیراندازی باکمان کشور با معرفی برترین‌ها به پایان رسید

به گزارش غرب ایران یاسر نصرتی سخنگوی هیئت تیراندازی با کمان استان‌همدان با اشاره به برگزاری مسابقات تیراندازی با کمان کشور در همدان اظهار داشت: مرحله اول مسابقات رنکینگ کشوری تیراندازی با کمان داخل سالن  به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سالن ۶ هزارنفری انقلاب همدان برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات در دو رشته کامپوند و ریکرو با معرفی برترین‌ها به پایان رسید.

سخنگوی هیئت تیراندازی با کمان استان‌همدان با اشاره به نتایج این مسابقات گفت: در رشته کامپوند؛ ۲۰ نفر در بخش بانوان با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان هانیه محمدی از استان مرکزی، مائده برجی از استان زنجان و سحر قادری از استان کرمانشاه به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

نصرتی عنوان کرد: همچنین در بخش آقایان و در رشته کامپوند ۵۷ تیرانداز به اهداف تیراندازی کردند که علی عبودیت از اصفهان موفق به کسب رتبه اول شد، امید طاهری در جایگاه دوم ایستاد و ابراهیم زرین‌دست نیز مقام سوم را از آن خود کرد.

وی با اشاره به نتایج رشته ریکرو بیان کرد: در رشته ریکرو در بخش بانوان ۴۶ نفر شرکت‌کننده داشتیم که نیلوفر علیپور از استان البرز، نگین وداد از آذربایجان شرقی و مهناز قره‌باغی از همدان به ترتیب در جایگاه‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

سخنگوی هیئت تیراندازی با کمان استان‌همدان عنوان کرد: همچنین در بخش آقایان ۶۲ تیرانداز حضور داشتند که عرفان ارژنگی پور از آذربایجان شرقی، امین پیرعلی از اصفهان و بابک علیزاده از تهران به ترتیب اول تا سوم شدند.

 

انتهای پیام/م م

دیدگاه خود را به ما بگویید.