پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :جمعه ۱۳ مهر ۹۷.::. ساعت : ۸:۱۴ ب.ظ
فاقددیدگاه

۱۹ باند سرقت در همدان شناسایی و منهدم شد

فرمانده انتظامی استان همدان گفت:پلیس استان همدان در ۶ ماه امسال موفق به شناسایی و انهدام ۱۹ باند سرقت و دستگیری یک هزار سارق شده است.

 

به گزارش غرب ایران: سردار بخشعلی کامرانی صالح در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پلیس آگاهی استان با پیگیری‌های مستمر در حوزه سرقت موفق به شناسایی چند باند فعال سرقت منزل ، خودرو، احشام ، موتورسیکلت و دوچرخه در سطح استان شدند.

وی با اشاره به اینکه ۲ باند سرقت خودرو شناسایی و اعضای آن دستگیر شدند بیان کرد: بخشی از این سرقت‌ها در استان و بخش دیگر آن فعالیت خارج از استان بوده است که با دستگیری آنها۳۰ دستگاه خودرو از این باند‌ها کشف و مجرمان به دستگاه قضایی تحویل شده‌اند.

سردار کامرانی صالح گفت: ۲ باند فعال سرقت منزل هم اخیرا توسط پلیس استان شناساسی شدند که به ۱۲ فقره سرقت منزل در اعتراف کردند و طلا وجواهر سرقت شده از منازل هم کشف شده است.

فرمانده پلیس استان همدان عنوان کرد: پلیس در تلاش شبانه روزی خود مفری به فعالیت مخلان آرامش و امنیت مردم نمی دهد و آماده دریافت دیدگاه های مردمی است. شهروندان کافی است تا با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند و اخبار و اطلاعات خود را در این باره با پلیس در میان بگذارند تا به سرعت رسیدگی شود.

وی افزود: پلیس استان همدان در ۶ ماه امسال موفق به شناسایی و انهدام ۱۹ باند سرقت و دستگیری یک هزار سارق شده است که از این تعداد ۱۵۰ نفر آنان سابقه دار هستند که به سرقت از منازل، داخل خودرو، اماکن و واحد‌های تجاری اعتراف کرده‌اند. برای افزایش آموزش همگانی مردم در استان همدان هم ۱۵۵ هزار نفر در قالب ۱۵۰۰ جلسه آموزش های لازم را برای افزایش امنیت محیط زندگی خود و ارتقای آموزش در شش ماه امسال آموزش دیده‌اند.

انتهای پیام/خ

دیدگاه خود را به ما بگویید.