پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :پنج شنبه ۵ مهر ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۱۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

مدیریت شهری برای توسعه ویژه خیابان اکباتان همدان برنامه‌ریزی کند

به گزارش  غرب ایران ، حمیدرضا حاجی بابایی  در دیدار بازاریان خیابان اکباتان همدان گفت: این خیابان از بافت های قدیمی شهراست و مسئولین باید برای توسعه آن، به صورت ویژه برنامه ریزی کنند.

وی با تاکید بر اینکه باید مسئولین با کسبه این حوزه جلساتی را تشکیل دهند و در حل مشکلات آنها بکوشند، گفت: ویژگی استثنایی این بازارها بافت سنتی آن است که ضمن حفظ آن باید به گونه ای عمل شود که کسب وکار دچار مشکل نشود.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای ساماندهی تاسیسات فاضلاب بازار هماهنگی های لازم صورت گرفته است؛ همچنین ایستگاههای اتوبوس برای تسهیل دسترسی به این بازار باید پیش بینی شود.

وی با اشاره به تسهیل عبور ومرور کسبه و مردم با اولویت حمل ونقل عمومی درخصوص نصب درب برای بازار فرش فروشها نیز گفت: با توجه به ضرورت امنیت بازار نصب این درب باید در اسرع وقت صورت گیرد.

حاجی بابایی در خصوص سنگفرش و رونق توریستی بازار نیز بیان داشت: اقدامات صورت گرفته برای خیابان بوعلی باید در این خیابان هم انجام شود؛ ضمن این که تامین روشنایی بازار باید در اولویت برنامه های اداره برق همدان باشد.

وی طراحی گاز خیابان اکباتان نیز مباحثی را مطرح کرد و گفت: با اداره گاز همدان در این خصوص هماهنگی شده که این موضوع در دستور کار قرار گیرد.

 

انتهای پیام/م م

دیدگاه خود را به ما بگویید.