پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۵ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۱۲:۰۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

فرمانده نیروی زمینی ارتش: ایران در آستانه هیچ جنگی نیست

به گزارش غرب ایران، امیر سرتیپ کیومرث حیدری  در حاشیه بازدید از یگان های رزمی تیپ مستقل ۳۱۶ زرهی شهید قهرمان همدان در جمع خبرنگاران افزود: البته این به معنای غافل شدن از اصل آمادگی نیست چراکه طبق امر مبارک رهبر فرزانه انقلاب فرمانده کل قوا «نیروهای مسلح باید همواره خود را در سنگر، احساس کنند».
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: آمادگی دفاعی و رزمی ارتش به درجه ای از بازدارندگی رسیده که افراد مدعی دشمنی با ایران، امروز متوسل به حیله های دیگر غیر نظامی شدند.
امیر حیدری ادامه داد: تغییر روش دشمنان برای رویارویی با ایران نشات گرفته از حضور ، ایستادگی و به خصوص تحقق اصل روی پای خود ایستادن در نیروی مسلح است.
وی گفت: نیروی زمینی ارتش ۱۰۰ درصد تجهیزات دفاعی مورد نیاز خود را تولید کرده یا از تجهیزات تولید شده در وزارت دفاع و دیگر نیروهای مسلح استفاده می کند و این نیرو هیچگونه اتکا و نگاهی به کشورهای بیگانه ندارد.
فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: با توجه به اینکه به این جایگاه دست یافته ایم می توانیم تو دهنی محکمی به دشمنان بزنیم.
امیر حیدری اضافه کرد: تیپ ۳۱۶ زرهی شهید قهرمان همدان یکی از تیپ های مورد اتکای نیروی زمینی است و هدف از حضور در این تیپ بررسی وضعیت آمادگی رزمی و دفاعی آن است.
وی با یادآوری اینکه تیپ شهید قهرمان همدان سال گذشته رتبه نخست آمادگی رزمی و دفاعی را در نیروی زمینی کسب کرد افزود: بازدیدی از طرح های عمرانی این پادگان صورت گرفته و تمهیدات لازم برای شتاب دهی در اجرای آنها صورت می گیرد.
انتهای پیام /خ

دیدگاه خود را به ما بگویید.