پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۵ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۴۲ ق.ظ
فاقددیدگاه

شکست پاس و پیروزی شهرداری در هفته دوم لیگ دسته ۲

در هفته دوم مسابقات لیگ دسته ۲ تیم پاس همدان در خارج از خانه مغلوب شد و تیم شهرداری همدان در خانه به نخستین برد خود دست یافت.

به گزارش  غرب ایران:در چارچوب هفته دوم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور تیم شهرداری همدان در ورزشگاه شهدای قدس همدان تیم استقلال اهواز را با یک گل از پیش رو برداشت و تیم پاس همدان نیز در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس با نتیجه ۲ بر یک از شهرداری بندرعباس شکست خورد.

نخستین برد شهرداری در لیگ ۲

از ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه امروز تیم سفید پوش شهرداری همدان با قضاوت جواد بیگدلی، اصغر ملکی و مهران مصطفوی در ورزشگاه شهدای قدس به مصاف آبی پوشان استقلال اهواز رفت.

شاگردان بابک صمدیان در تیم شهرداری همدان که در هفته نخست مسابقات نتوانسته بودند امتیازی دشت کنند در نخستین بازی خود در خانه با ترکیب محمدرضا خزایی، امین کعبی.پیمان حشتمی، حسین کاظمی، میلاد باقری، کاظم صالحی، رضا کوهی، مهدی توکلیان، قاسم گرامی، مسعود رمضانی و امید پورقنبری پا به میدان مسابقه گذاشتند و از همان ابتدای بازی فوتبالی تهاجمی را در دستور کار خود قراردادند و بارها تا آستانه فروپاشی تیم میهمان پیش رفتند، اما واکنش‌های عالی دروازه بان تیم استقلال اهواز مانع از گلزنی مهاجمان شهرداری شد تا نیمه اول این مسابقه با نتیجه مساوی بدون گل به پایان برسد.

بازیکنان تیم شهرداری تاکتیک هجومی خود را در نیمه دوم بازی هم حفظ کردند و در دقیقه ۴۷ بازی یکبار توپ را از خط دروازه استقلال اهواز عبور دادند که این گل با پرچم آفساید کمک داور مردود اعلام شد.

در ادامه بابک صمدیان دست به تعویض زد و در دقایق‌ ۵۵ و ۶۳ و ۸۱ مصطفی قیصری، حامد میرزایی و حامد بختیاری را جایگزین امید پورقنبری، مهدی توکلیان و مسعود رمضانی کرد.

این تغییرات مربی جوان شهرداری همدان جواب داد و شاگردان صمدیان موفق شدند در دقیقه ۷۴ توسط امین کعبی گل برتری را وارد دروازه میهمان خود کنند.

در ادامه شاگردان سیاوش بختیاری زاده در تیم استقلال اهواز برای جبران نتیجه رو به ارسال توپ‌های بلند آوردند اما نتوانستند دروازه میزبان خود را باز کنند تا نخستین برد تیم شهرداری همدان در هفته دوم مسابقات لیگ ۲ رقم بخورد و این تیم امتیازات خود را در جدول مسابقات به عدد ۳ برساند.

شکست پاس همدان در بندرعباس

از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه امروز نیز تیم پاس همدان در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس به مصاف تیم شهرداری این شهر رفت.

قضاوت این دیدار را حسام ملامحمدی با کمک‌های وحید امیری و صالح عرب آبادی بر عهده داشت.

تیم پاس همدان که در نخستین مسابقه خود در فصل جدید لیگ دسته ۲ تنها یک امتیاز خانگی دشت کرده بود در این دیدار  با ترکیب صادق نادرپور، امین کاشفی، ابوالفضل زمردی، حسین جودکی، وحید حاج عربی، رسول رضایی، آرمین طلایی منش، بهزاد سلطانی، مهدی نصیری، یاسر گودرزی و مجید خمیسی وارد میدان مسابقه شد.

خستگی مفرط بازیکنان تیم پاس به دلیل سفر زمینی ۲۰ ساعته به بندرعباس و همچنین گرمای هوای این شهر باعث شد تا شاگردان احمد جمشیدیان که در این دیدار با لباس‌های سفید میدان رفته بودند نتوانند بازی خوبی از خود ارائه دهند و در نهایت این نیمه را با تک گل دقیقه ۴۵ بازیکن شهرداری بندرعباس با نتیجه یک بر صفر واگذار کردند.

در ابتدای نیمه دوم احمد جمشیدیان دست به تعویض زد و محمد سواد کوهی مهاجم تعویضی پاس در دقیقه ۴۷ گل تساوی این تیم را وارد دروازه تیم میهمان کرد.

اما ساق‌های خسته بازیکنان پاس در ادامه بازی آنها را یاری نکرد تا گل دوم را نیز در دقایق پایانی بازی دریافت و این مسابقه را. با نتیجه ۲ بر یک به میزبان خود واگذار کنند.

پاس با این شکست نتوانست امتیازی از هفته دوم مسابقات دشت کند و در جدول رده بندی لیگ ۲، یک امتیازی ماند.

انتهای پیام/خ

دیدگاه خود را به ما بگویید.