پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۱ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

کلاس مربیگری درجه ۳ تیراندازی با کمان در همدان برگزار شد

به گزارش غرب ایران حمیدرضا یاری رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان‌همدان با اشاره به برگزاری کلاس مربیگری درجه ۳ تیراندازی با کمان در همدان اظهار داشت: باهدف رشد مربیان تیراندازی با کمان استان‌همدان یک دوره کلاس مربیگری درجه ۳ این رشته ورزشی به همت هیئت تیراندازی با کمان استان‌همدان برگزار شد.

وی افزود: این کلاس با حضور بیش از ۲۰ نفر در بخش آقایان و بانوان در سایت تیراندازی با کمان همدان برگزار شد.

یاری افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی مربیگری و داوری ازجمله سیاست‌های اصلی هیئت تیراندازی با کمان استان‌همدان بوده تا سطح داوران و مربیان تیراندازی با کمان استان را افزایش دهیم و داوران و مربیان بیشتری تربیت کنیم.

رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان‌همدان با اشاره به پتانسیل این رشته ورزشی در استان‌همدان گفت: همدان طی سال‌های اخیر قهرمانان ارزنده‌ای در این رشته ورزشی داشته و کمانداران استان مقام‌های قابل‌توجهی به دست آورده‌اند.

یاری عنوان کرد: در حال حاضر نیز تیراندازان مستعد و توانمندی در استان‌همدان فعالیت می‌کنند و امیدواریم همچون گذشته تیراندازان همدانی در مسابقات کشوری خوش بدرخشند تا نفرات بیشتری در تیم ملی داشته باشیم.

وی بابیان اینکه به دنبال دریافت امتیاز میزبانی مسابقات بین‌المللی تیراندازی با کمان در همدان هستیم، بیان کرد: به فدراسیون تیراندازی باکمان پیشنهاد داده‌ایم که به دلیل توانمندی و پتانسیل بالای استان و میزبانی خوب و مطلوب مسابقات قهرمانی کشور، از این پس همدان میزبان مسابقات کشوری و یکی از مسابقات بین‌المللی باشد

دیدگاه خود را به ما بگویید.