پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۱ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۴۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

مسابقات موتورسواری قهرمانی کشور در همدان برگزار می‌شود

به گزارش غرب ایران قاسم ربیعیان دبیرهیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان‌ همدان  با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی کشور موتورسواری در همدان اظهار داشت:دومین مرحله از مسابقات سوپراندوروی قهرمانی کشور روز جمعه ۲۳ شهریورماه به میزبانی استان‌همدان در پیست سوپر اندوروی مجموعه ورزشی شهید مفتح برگزار می‌شود.

وی افزود: برای نخستین در استان‌همدان شاهد افتتاح پیست سوپراندوروی با برگزاری مسابقات قهرمانی کشور هستیم.

دبیر هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان‌همدان با اشاره به کلاس برگزاری این مسابقات گفت: مسابقه در سه کلاس استاندارد و یک کلاس آزاد برگزار می شود.

ربیعیان عنوان کرد: تا امروز از استان‌های گیلان، مازندران، خوزستان و تهران برای این مسابقات ثبت‌نام داشته‌ایم و پیش‌بینی حضور استان‌های بیشتری را در این مسابقات داریم.

وی با اشاره به اینکه رشته اتومبیلرانی و موتورسواری علاوه بر ورزش دارای مقوله‌های دیگری نیز هست، بیان کرد: فرهنگ درست رانندگی کردن و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی از مقوله فرهنگی و آموزشی مدنظر است و توانایی راننده در کنترل ماشین بیشتر می‌شود.

دبیر هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری همدان عنوان کرد: این دو رشته انرژی و هیجان جوانان را مدیریت می‌کند و به‌نوعی تخلیه کننده هیجان سرعت در جوانان است و باید با برنامه‌ریزی درست در این بخش از این پتانسیل برای شرکت در مسابقات بین‌المللی استفاده کرد.

ربیعیان با اشاره به وضعیت رشته اتومبیلرانی و موتورسواری در استان‌همدان گفت: هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان‌همدان در چند سال اخیر پیشرفت‌های خوبی در این دو رشته داشته و همدان از پتانسیل بالایی در این دو رشته بهره مند است.

انتهای پیام/م م

دیدگاه خود را به ما بگویید.