پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :شنبه ۳ شهریور ۹۷.::. ساعت : ۱۲:۰۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

همدان قهرمان مسابقات انتخابی کشتی فرنگی استان شد

دبیر هیئت کشتی استان همدان گفت: در مسابقات کشتی فرنگی انتخابی بزرگ‌سالان استان همدان تیم شهرستان همدان به مقام قهرمانی دست یافت.

به گزارش غرب ایران:مجتبی توتونی گفت  مسابقات کشتی فرنگی انتخابی بزرگ‌سالان استان همدان روز جمعه به میزبانی شهرستان همدان برگزار شد اظهار داشت: تیم شهرستان همدان با ۱۶۰ امتیاز به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت.

وی افزود: در این دوره ۷۵ کشتی‌گیر از ۹ شهرستان استان همدان در ۵ دور به رقابت پرداختند.

توتونی عنوان کرد: تیم‌های تویسرکان با ۱۵۵ و اسدآباد با ۹۲ امتیاز رتبه‌های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

وی با اشاره به اینکه تیم‌های فامنین، نهاوند و بهار نیز به ترتیب چهارم تا ششم شدند در رابطه با نتایج انفرادی این مسابقات هم گفت: در وزن ۵۵ کیلوگرم علیرضا حسینعلی بیگی، در وزن ۶۰ کیلوگرم مهران محسنی، در وزن ۶۷ کیلوگرم امیرحسین گروسی، در وزن ۸۲ کیلوگرم فرامرز بیات و در وزن ۹۷ کیلوگرم سجاد نادر بیگی از تیم شهرستان همدان به مقام قهرمانی دست یافتند.

وی تصریح کرد: در وزن ۶۲ کیلوگرم محمدحسین عبدالوند از تویسرکان، در وزن ۷۲ کیلوگرم حسین قاسمی از بهار، در وزن ۷۷ کیلوگرم محمدامین دالوند از کبودرآهنگ، در وزن ۸۷ کیلوگرم محمدامین حمیدی اصل از رزن و در وزن ۱۳۰ کیلوگرم سجاد امیدی از اسدآباد بر سکوی نخست ایستادند.

توتونی تأکید کرد: نفرات نخست اوزان ده‌گانه در قالب تیم کشتی فرنگی استان همدان به مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور اعزام می‌شوند.

انتهای پیام/خ

دیدگاه خود را به ما بگویید.