پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :شنبه ۲۷ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۸:۴۳ ق.ظ
فاقددیدگاه

عزم جدی پلیس برای برخورد با محتکران دارد

معاون اجتماعی پلیس همدان با بیان اینکه نیروی انتظامی با محتکران و دپوکنندگان کالای مورد نیاز مردم بدون هرگونه اغماض برخورد می‌کند گفت: پلیس عزم جدی برای برخورد با محتکران دارد.

به گزارش غرب ایران، حسین بشری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: احتکار مایحتاج عمومی جامعه تحت هیچ شرایطی پذیرفته نیست. 

وی افزود: نیروی انتظامی استان عزم جدی برای برخورد با احتکارکنندگان دارد و این کالاها پس از کشف در اختیار مراجع قضایی برای صدور حکم و مجازات محتکر قرار می‌گیرد.

بشری بیان کرد: نیروی انتظامی استان همدان با تشکیل تیم‌های ویژه بصورت شبانه روزی در حال پیگیری و رصد اخلالگران در نظام اقتصادی کشور می باشد و در صورت مشاهده احتکار و دپوی کالای مورد نیاز مردم، سریعا با همکاری دستگاه قضایی با موضوع بدون هرگونه اغماض برخورد می‌کند.

معاون اجتماعی پلیس همدان تأکید کرد: انتظار داریم شهروندان، پلیس را در مبارزه با احتکار و دپو کالاهای اساسی مردم یاری کنند و در صورت مشاهده هرگونه ناهنجاری در موضوعات اقتصادی، احتکار و حمل و نگهداری کالای قاچاق سریعا مراتب را به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

بشیری تصریح کرد: به سود جویان و مخلان اقتصادی هم تاکید می‌شود از اقدام خلاف قانون دست بردارند در غیر این صورت بدون هرگونه گذشتی با آنها برخورد می‌شود.

انتهای پیام/خ

دیدگاه خود را به ما بگویید.