پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۲ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۷:۱۹ ب.ظ
فاقددیدگاه

ادامه روند قطعی برق در همدان

به گزارش غرب ایران؛مدیرعامل شرکت برق استان همدان با اشاره به ادامه قطعی برق در سطح استان گفت: با توجه به شرایط موجود و تداوم گرمای هوا، قطعی برق تا زمانی‌که دمای هوا کاهش یابد، ادامه دارد.
محمدمهدی شهیدی  در رابطه با کاهش قطعی برق در پنج روز اخیر اظهار کرد: خاموشی و قطعی برق از ۱۶ مردادماه به طور محسوس کاهش یافته و هر روز به طور تقریبی خاموشی‌ها بین یک تا دو ساعت خواهد بود اما نسبت به روزهای قبل این خاموشی‌ها بسیار کم و محدود شده است.
وی با تأکید بر تداوم قطعی برق تا زمان کاهش دمای هوا تصریح کرد: تا زمانی‌که شاهد گرمای هوا و استفاده از وسایل سرمایشی باشیم قطعی برق ادامه دارد اما از ۵ روز اخیر این خاموشی‌ها به نسبت نیاز و کم اعمال می‌شود به طوریکه در ماه‌های اخیر حدود ۱۴۰ مگاوات و در این ماه حدود ۳۰ تا ۴۰ مگاوات  و به نسبت نیاز خاموشی داشته‌ایم.
شهیدی خاطرنشان کرد: خاموشی در استان همدان بلااستثناء برای تمامی مناطق است و هر روز طبق برنامه خاموشی در هر منطقه شاهد قطعی برق به مدت یک تا دو ساعت هستیم این در حالیست که در ماه‌های اخیر خاموشی در هر منطقه به مدت ۶ ساعت بوده و این نشانگر پایان تدریجی قطعی و خاموشی در استان است.
وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود قطعی برق تا پایان گرما و کاهش دمای هوا و کاهش مصرف ادامه داشته باشد، از صبر و شکیبایی مردم استان سپاس و قدردانی کرد.
انتهای پیام/م م

دیدگاه خود را به ما بگویید.