پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۰ تیر ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۳۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

۲۱۲۰ نفر از همدان به ‌حج تمتع اعزام می‌شوند‌

رییس سازمان حج و زیارت همدان گفت: در صورت موافقت فرودگاه‌های کشور عربستان سعودی امسال ۲۱۲۰ نفر از حجاج همدانی در قالب ۱۶ کاروان از ۱۴ مردادماه تا ۲۱ مرداد ماه به مراسم حج تمتع اعزام می‌شوند

به گزارش غرب ایران:محسن ساغرچی ، از برپایی نمایشگاه سوغات حجاج در استان خبر داد و اظهار داشت: این نمایشگاه با همکاری سازمان صنعت معدن تجارت و نمایشگاه بین المللی همدان در محل دائمی این نمایشگاه‌ها واقع در میدان عاشورا برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از ۱۹ تا ۲۲ تیرماه دایر است افزود: این نمایشگاه با هدف ممانعت از خروج ارز به خارج از کشور، تحقق شعار سال، حمایت از تولیدات داخلی و کمک به اشتغال زائیی در کشور، برای زائران خانه خانه برپا می‌شود.

رییس سازمان حج و زیارت همدان با اعلام اینکه برگزاری این نمایشگاه مورد استقبال حجاج قرار گرفته است عنوان کرد: در این نمایشگاه ۵۰ قلم کالا مانند پوشاک، اسباب بازی، لوازم برقی  ود یگر مایحتاج حجاج  عرضه می‌شود.

وی گفت: در صورت موافقت فرودگاه‌های کشور عربستان سعودی امسال ۲۱۲۰ نفر از حجاج همدانی در قالب ۱۶ کاروان  از ۱۴ مردادماه تا ۲۱ مرداد ماه به مراسم حج تمتع اعزام می‌شوند و  از ۱۴ تا ۲۱ شهریور ماه نیز به کشور باز می‌گردند.

انتهای پیام/خ

دیدگاه خود را به ما بگویید.