پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۱ خرداد ۹۷.::. ساعت : ۱۲:۴۷ ق.ظ
فاقددیدگاه

هیئت اسکواش همدان افزایش فضاهای تخصصی را مدنظر قرار دهد/رضوان سلماسی با ۸ رای به عنوان رئیس جدید هیئت اسکواش همدان انخاب شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: افزایش فضاهای تخصصی ورزش اسکواش در دستورکار هیئت اسکواش همدان باشد.

به گزارش غرب ایران، رسول منعم در مجمع انتخاباتی هیئت اسکواش استان همدان با اشاره به پتانسیل بالای استان همدان در این ورزش از فدراسیون و هیئت اسکواش استان خواست تا تلاش خود را در توسعه هر چه بیشتر این ورزش بکار بگیرند.

وی ثبت نام ۴ کاندیدا برای تصدی این هیئت را مثبت ارزیابی کرد و افزود: حضور این تعداد کاندیدا که همگی نیز از بانوان فعال استان هستند نشانگر پویایی و رشد این ورزش در همدان است.

رسول منعم تاکید کرد: اجرای برنامه های اعلام شده در مجمع و افزایش فضاهای تخصصی ورزش اسکواش باید در دستورکار رئیس جدید اسکواش همدان باشد.

وی بر بکارگیری تمام ظرفیت های موجود این رشته ورزشی تاکید کرد و اظهار داشت: رئیس و مجموعه هیئت اسکواش باید از برنامه ها و ایده های پیشکسوتان و جوانان بهره برداری مفید داشته باشد و با تعامل و همگرایی زمینه پیشرفت ورزش اسکواش را فراهم کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان همچنین بابیان اینکه با حمایت استاندار همدان برنامه های گسترده ای در سطح بین المللی و کشوری در راستای برگزاری رویداد همدان ۲۰۱۸ در نظر گرفته شده است، از ریاست فدراسیون اسکواش خواست به این موضوع توجه جدی داشته باشد.

گفتنی است؛ مجمع انتخاباتی هیئت اسکواش استان همدان ظهر یکشنبه با حضور مسعود سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش، رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان و سایر اعضا در سالن کنفرانس استادیوم شهید شمسی پور همدان برگزار شد.

قبل از برگزاری این مجمع مولود اصفهانی، فاطمه السادات شبیری، رضوان سلماسی و مرضیه محمدپور برای حضور در این مجمع اعلام کاندیداتوری کرده بودند که مرضیه محمدپور در این مجمع حاضر نشد و مولود اصفهانی نیز به نفع رضوان سلماسی کناره گیری خود را اعلام کرد تا رقابت برای تصدی این هیئت بین سلماسی و شبیری ادامه پیدا کند.

در نهایت پس از رای گیری از ۱۳ رای ماخوذه رضوان سلماسی با ۸ رای به عنوان رئیس جدید هیئت اسکواش همدان انخاب شد.

همچنین در این رای گیری فاطمه السادات شبیری نیز ۵ رای را به خود اختصاص داد.
انتهای پیام/م ر

دیدگاه خود را به ما بگویید.