پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :شنبه ۱۲ خرداد ۹۷.::. ساعت : ۷:۵۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

رویداد همدان ۲۰۱۸ درآمدزایی و اشتغال پایدار را به دنبال دارد

به گزارش غرب ایران، امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس پیش از ظهر امروز در مراسم آغاز همزمان عملیات اجرایی ۲۰۰ پروژه شهرداری همدان اظهار داشت: امروز کار بزرگی توسط شهرداری همدان آغاز می‌شود.

وی بابیان اینکه نتیجه وحدت و همدلی در بین مسئولان انجام کارهای بزرگ و خدمت‌رسانی به مردم است افزود: انجام مشترک این ۲۰۰ پروژه توسط شهرداری همدان، نشان‌دهنده وحدت و همدلی شورای اسلامی شهر و شهرداری همدان است.

نماینده مردم همدان با اشاره به اینکه عدم وجود وحدت و همدلی در بین مسئولان سبب ناامیدی و افسوس در جامعه می‌شود گفت: همدان به دلیل داشتن وحدت، همدلی، همراهی،هم افزایی و انجام کارهای بزرگ نمونه است.

وی با تأکید بر اینکه در مجمع نمایندگان استان، همه به دنبال پرهیز از حاشیه و انجام کارها هستیم عنوان کرد: نتیجه پرهیز از ورود به حاشیه‌ها ایجاد امید در مردم و ایجاد اشتغال در جامعه است چراکه حاشیه‌سازی و اختلاف سبب از بین رفتن فرصت‌ها می‌شود.

خجسته بابیان اینکه به وحدتی که بین شورای اسلامی شهر و شهرداری، مدیران و نمایندگان استان وجود دارد افتخار می‌کنیم ابراز کرد: به زودی دو رویداد بزرگ بین‌المللی در همدان برگزار می‌شود که درآمدزایی و اشتغال پایدار برای جامعه را به دنبال دارد.

وی افزود: برگزاری این دو رویداد سبب شتاب گرفتن پروژه‌های عمرانی در استان شده است که این مهم نیز سبب رونق بازار و ایجاد امید در مردم می‌شود.

نماینده مردم همدان در مجلس بیان کرد: با تمام‌توان برای اجرای این ۲۰۰ پروژه عمرانی در خدمت مدیریت شهری هستیم چراکه مردم نیز این برنامه‌ها را از ما مطالبه کرده و حتی همدان را با دیگر شهرها مقایسه می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه با برگزاری رویدادهای بین‌المللی ۲۰۱۸ و حضور گردشگران به زودی همدان جایگاه خود را در عرصه بین‌المللی پیدا می‌کند اظهار داشت: علاوه بر مباحث عمرانی، باید در حوزه فرهنگی برنامه‌ریزی کرده و نهادهای فرهنگی استان، بسیج، حوزه‌های علمیه، دانشگاه و معتمدان نیز به این عرصه ورود کنند تا آسیبی متوجه شهر نشود.

خجسته تأکید کرد: همه باید بدانند که رویدادهای بین‌المللی ۲۰۱۸، سند ۲۰۳۰ نیست که سبب آسیب رساندن به شهر شود بلکه این دو رویداد بین المللی رونق شهر را به دنبال دارد و می‌توان با اقدامات درست مانع از آسیب دیدن شهر شد.

انتهای پیام/ م م

دیدگاه خود را به ما بگویید.