پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :شنبه ۱۲ خرداد ۹۷.::. ساعت : ۷:۴۴ ب.ظ
فاقددیدگاه

هزینه برای رویداد بین‌المللی همدان ۲۰۱۸ هزینه کردن برای معرفی کشور است

به گزارش غرب ایران، محمد ناصر نیکبخت پیش از ظهر امروز در مراسم آغاز همزمان عملیات اجرایی ۲۰۰ پروژه شهرداری اظهار داشت: ما با تمام قوا و با آمادگی بسیار، در حال اجرای برنامه‌های استان هستیم.

وی با اشاره به برگزاری رویدادهای بین‌المللی ۲۰۱۸ در همدان افزود: در این دو رویداد باید به‌گونه‌ای عمل کنیم که همدان با همه شایستگی‌هایش به جهان معرفی شود به همین دلیل معتقدم برای چنین سرزمین ارزشمندی باید کارهای بزرگی انجام داد.

استاندار همدان با قدردانی از شورای اسلامی شهر و شهردار همدان عنوان کرد: اجرای همزمان ۲۰۰ پروژه عمرانی آن هم با اعتباری بیش ۴۰۰ میلیارد تومان کاری بزرگ و بسیار ارزشمند است هرچند شایسته بود در این مراسم به تعداد شغلی که این پروژه‌ها در شهر ایجاد می‌کنند نیز اشاره می‌شد.

نیکبخت با تأکید بر اینکه همه باید شهردار همدان را کمک کنیم ابراز کرد: امسال من در بخش توزیع اعتبارات کمک ویژه‌ای به شهرداری همدان کرده‌ایم و اعلام کردیم هر جا برای انجام کارهای مربوط به رویداد ۲۰۱۸ نیاز به اعتبار بیشتری داشتند به ما مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه رویدادهای بین المللی ۲۰۱۸ در شهریور ماه و آبان ماه امسال برگزار می‌شود،تصریح کرد: رویدادهای بین‌المللی همدان ۲۰۱۸ در اصل پیشانی کشور است بنابراین هراندازه برای معرفی همدان هزینه کنیم در اصل برای معرفی کشور هزینه کرده‌ایم.

استاندار همدان گفت: امیدوارم با وحدت و همدلی استان را آبادتر کرده و به‌گونه‌ای که ضمن پیشرفت استان، بتوانیم به درستی شایستگی‌های استان همدان را در رویدادهای ۲۰۱۸ نشان دهیم.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را به ما بگویید.